Ta oferta pracy jest nieaktualna od 70 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Area Sales Manager

  • mazowieckie
  • Kierownik
  • 2018-01-10

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    W związku z dynamicznym rozwojem międzynarodowej firmy, będącej producentem mebli i wyposażenia do biur, magazynów i zakładów przemysłowych, oferującej wysokiej jakości produkty w 19 krajach Europy, poszukujemy kompetentnej osoby na stanowisko:

    Zakres obowiązków:

    • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów w terenie (B2B); wszelkich firm lub instytucji poszukujących wyposażenia do swoich biur, warsztatów, magazynów, stołówek, szatni itp.
    • Prowadzenie rozmów handlowych z klientami biznesowymi
    • Zwiększanie wartości zamówień w podległym regionie
    • Prowadzenie bazy danych klientów
    • Prezentacje oferty oraz produktów, przygotowywanie i przedstawianie umów dla klientów
    • Negocjacje warunków zawieranych transakcji
    • Nadzór nad realizacją zamówień klientów
    • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy, utrzymywanie nienagannych relacji z klientami
    • Analiza rynku oraz monitoring działań konkurencji
    • Sporządzanie raportów z przebiegu wykonywanej pracy

    Wymagania:

    • 2-3 letnie doświadczenie w sprzedaży B2B produktów lub usług z różnorodnych branż technicznych
    • Wykształcenie średnie lub wyższe
    • Dobra znajomość języka angielskiego
    • Prawo jazdy kat. B
    • Silna motywacja i bardzo dobra organizacja własnej pracy

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę
    • Wynagrodzenie zasadnicze i atrakcyjny system premiowy
    • Bogaty pakiet szkoleń
    • Interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji ze stabilną sytuacją i cenioną marką
    • Pracę w profesjonalnym zespole
    • Dostępność do szerokiej oferty asortymentowej
    • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy (telefon, komputer, samochód)

    W przypadku zainteresowania naszą ofertą proszę o przesłanie swojego CV na poniższy adres mailowy z dopiskiem „ASM”:

    r.maciurzynska@goodmanpolska.com