Ta oferta pracy jest nieaktualna od 4 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Area Sales Manager – Northern Poland

  • podkarpackie
  • Kierownik
  • 15.02.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma PHU „CHICAGO” dystrybutor maszyn budowlanych i urządzeń marki CHICAGO PNEUMATIC poszukuję osoby na stanowisko:

    województwa: małopolskie, lubelskie, podkarpackie

    Opis stanowiska:

    • Pozyskiwanie nowych klientów i rozwój sprzedaży na terenie Polski Południowo-Wschodniej
    • Sprzedaż produktów Chicago Pneumatic do klientów kluczowych
    • Budowanie oraz wspieranie istniejącej sieci dealerskiej
    • Bieżące raportowanie przebiegu i wyników pracy
    • Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy

    Wymagania:

    • Wykształcenie min. średnie – mile widziane: techniczne
    • Co najmniej 2 lata doświadczenia w pracy jako przedstawiciel handlowy (warunek konieczny)
    • Prawo jazdy kat. B
    • Dyspozycyjność
    • Gotowość do częstych podróży służbowych
    • Znajomość języka angielskiego w stopniu przynajmniej komunikatywnym

    Oferujemy:

    • Stabilną i ciekawą pracę, dającą perspektywy w prężnie działającej firmie
    • Umowę o pracę
    • Niezbędne narzędzia do wykonywania powierzonych zadań (samochód służbowy, laptop, telefon)
    • Możliwość rozwoju, w tym interesujące szkolenia w ramach posiadanych autoryzacji

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV za pośrednictwem przycisku Aplikuj.