Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Area Sales Manager (obszar: województwo wielkopolskie i mazowieckie)

PORTWEST POLSKA Sp. z o.o.

  • wielkopolskie

    wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Budowanie relacji biznesowych z nowymi i istniejącymi klientami

  • Prowadzenie codziennych bezpośrednich spotkań sprzedażowych w celu utrzymania i rozwijania relacji z dystrybutorami, sprzedawcami i agentami

  • Identyfikowanie wśród obecnych klientów, tych z potencjałem oraz tworzenie dla nich planu dalszego rozwoju współpracy

  • Identyfikowanie nowych możliwości biznesowych i samodzielne planowanie działań sprzedażowych w celu wykorzystania ich maksymalnego potencjału

  • Wykorzystywanie strategii w celu ciągłego i konsekwentnego pozyskiwania nowych klientów

  • Zaangażowanie w ciągłą identyfikację potrzeb klientów i wspieranie biznesu w rozwoju i wypracowywaniu rozwiązań, które w końcowym efekcie będą miały na celu zaspokojenie potrzeb klienta na najwyższym poziomie

  • Tworzenie ofert sprzedażowych dla obecnych i nowych klientów

  • Przygotowywanie ofert marketingowych i prowadzenie działań reklamowych, reprezentowanie firmy na targach branżowych oraz spotkaniach biznesowych w kraju i za granicą

Podział czasu pracy
80%

Praca w terenie

20%

praca stacjonarna

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży w pokrewnej branży, która korzysta z tej samej sieci dystrybutorów będzie również brane pod uwagę, np. motoryzacja, narzędzia, chemia, MRO itp.

  • Doświadczenie w sprzedaży w podobnym modelu biznesowym – producent, dystrybutor…

  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację

  • Umiejętności sprzedażowe

  • Prawo jazdy i gotowość do poruszania się po wyznaczonym regionie

Mile widziane

  • 2-4 lat doświadczenia w sprzedaży środków ochrony indywidualnej, odzieży roboczej, odzieży ochronnej i podobnych

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Wynagrodzenie adekwatne do wiedzy i posiadanego doświadczenia

  • Roczna premia -uzależniona od wyników

  • Niezbędne narzędzia do pracy (telefon, laptop)

  • Samochód służbowy

  • Kompleksowe wdrożenie na stanowisku

  • Szkolenia produktowe

  • Prywatna opieka medyczna

  • Ubezpieczenie grupowe

  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • program rekomendacji pracowników

  • służbowy samochód

  • telefon/laptop

  • szkolenia produktowe

PORTWEST, poszukuje obecnie kandydatów na stanowisko Area Sales Manager na terenie województwa wielkopolskiego i mazowieckiego. Produkujemy i dystrybuujemy wiodącą na rynku odzież roboczą, odzież ochronną i środki ochrony indywidualnej w zakładach produkcyjnych będących naszą własnością.

Przewiń do profilu firmy