Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Regionalny Manger Sprzedaży – Pomorze (Oprawy Oświetleniowe)

LEDVANCE Sp. z o.o O firmie

  • kujawsko-pomorskie

    kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Sprzedaż opraw oświetleniowych na projekty przez naszych klientów - hurtownie elektrotechniczne

  • Współpraca z naszymi ww. klientami w kanale sprzedaży hurtowej poprzez projekty oświetleniowe

  • Pozyskiwanie nowych inwestycji, udział w przetargach dotyczących projektów oświetleniowych

  • Doradztwo w zakresie doboru produktów,

  • Negocjacje handlowe, sporządzanie ofert.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, elektro- techniczne, mile widziana Technika Świetlna

  • Doświadczenie w pracy handlowca, umiejętność samodzielnego zaprojektowania prostych projektów oświetleniowych

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym komunikację

  • Prawo jazdy kat. B

  • Wysokie umiejętności interpersonalne

  • Nastawienie na realizację założonych celów i konsekwencja w działaniu

To oferujemy

Obiady, owoce, naukę języka angielskiego, ubezpieczenie, prywatną opiekę medyczną, kartę multisport, samochód służbowy (również do użytku prywatnego), laptop, telefon komórkowy.

Zapraszamy do naszego zespołu jeśli jesteś ciekawy świata i kreatywne, potrafisz wychodzić poza utarte schematy, chcesz aktywnie przyczyniać się do kształtowania branży oświetleniowej i każdego dnia poszerzać swoje horyzonty.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

LEDVANCE Sp. z o.o

LEDVANCE to firma globalna, działająca w ponad 140 krajach z obrotem prawie 2 miliardy Euro. Jest to światowy lider w dziedzinie innowacyjnych produktów i rozwiązań oświetleniowych. Firma została wyodrębniona z klasycznego biznesu oświetleniowego spółki OSRAM i łączy tradycyjne oświetlenie ogólne z nowoczesną, przyszłościową technologią LED, produktami typu smart home i ledowymi oprawami. Mamy bardzo stabilne, wieloletnie relacje z klientami i potężną sieć dystrybucyjną z doskonałym dostępem do rynku na całym świecie.

Przewiń do profilu firmy