Oferta pracy

Area Sales Manager

Teknos Sp. z o.o.O firmie

  • podkarpackie

    podkarpackie
  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Utrzymywanie relacji z dotychczasowymi i pozyskiwanie nowych klientów – dystrybutorzy Teknos, sklepy detaliczne Teknos, biura projektowe, firmy wykonawcze, inwestycje

  • Identyfikacja potencjałów sprzedażowych i zamykanie transakcji

  • Realizowanie celów sprzedażowych – odpowiedzialność za realizację celów w przypisanym regionie

  • Nadzór nad należnościami klientów i cykliczne raportowanie

  • Doradztwo techniczne w zakresie asortymentu farb w zakresie asortymentu farb dekoracyjnych TEKNOS i jachtowych OLIVA, ich aplikacji oraz metod kontroli wymalowań

Nasze wymagania

  • Handel jest Twoją pasją

  • Lubisz nawiązywać kontakty i budować relacje z klientami

  • Techniki sprzedaży i negocjacje są Twoją mocną stroną

  • Znasz branżę budowlaną

  • Chętnie podejmujesz się nowych wyzwań i szukasz innowacyjnych rozwiązań

  • Umiesz samodzielnie organizować swoją pracę

  • Znasz środowisko Office365

  • Posiadasz prawo jazdy kat. B

  • Porozumiewasz się w języku polskim i angielskim

Mile widziane

  • Znajomość branży farb dekoracyjnych będzie dodatkowym atutem

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • opieka stomatologiczna

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • paczki świąteczne

Teknos Sp. z o.o.

Teknos jest globalną firmą, która prowadzi działalność w branży powłok w ponad 20 krajach w Europie, Azji i Stanach Zjednoczonych. Zatrudnia około 1 800 osób, a jej roczna wartość sprzedaży netto w 2020 roku wyniosła 384 mln euro. Teknos należy do czołowych dostawców powłok przemysłowych i ma ugruntowaną pozycję w sektorach sprzedaży detalicznej i farb dekoracyjnych. Założone w 1948 roku przedsiębiorstwo jest jedną z największych rodzinnych firm w Finlandii. Teknos dąży do realizacji swojego hasła “We make the world last longer” dostarczając inteligentne oraz zaawansowane technicznie farby i produkty zapewniające długotrwałą ochronę powierzchni. W firmie Teknos zawsze nawiązujemy bliską współpracę z klientami i wierzymy, że kluczem do sukcesu jest personel, dlatego opieramy naszą kulturę korporacyjną na rodzinnych wartościach, uważnie słuchamy wszystkich pracowników i zachęcamy ich do podejmowania inicjatywy. Naszym celem jest wykorzystać olbrzymi potencjał wykwalifikowanego personelu do tworzenia nowych rozwiązań dla klientów oraz kontynuowanie obranej strategii wzrostu. Aby dalej odgrywać wiodącą rolę w branży i zapewniać jednostkom biznesowym usługi najwyższej jakości, poszukujemy Area Sales Managera.

Przewiń do profilu firmy