Ta oferta pracy jest nieaktualna od 243 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Area Sales Manager Poland

  • wielkopolskie
  • Kierownik
  • 16.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Dla naszego Klienta, międzynarodowego producenta specjalistycznych węży osłonowych (peszli) służących do ochrony mechanicznej kabli oraz przewodów elektrycznych w różnych dziedzinach przemysłu, w związku z dalszym rozwojem działalności handlowej w Polsce, poszukujemy kompetentnej osoby na nowo tworzone stanowisko:

    ASM

    Home office

    Zakres obowiązków:

    • aktywny rozwój sprzedaży w Polsce specjalistycznych węży osłonowych (peszli metalowych i elastycznych) chroniących mechanicznie kable i przewody elektryczne w środowisku przemysłowym
    • samodzielne stanowisko związane z rozwojem bezpośredniej sprzedaży do klientów końcowych na terenie całej Polski
    • nawiązywanie współpracy z klientami przemysłowymi: produkcja maszyn (OEM), energetyka, infrastruktura kolejowa, produkcja taboru szynowego, produkcja spożywcza, farmacja, automatyka, robotyka, Oil & Gas (ATEX), odlewnictwo, hutnictwo itp.
    • aktywne poszukiwanie nowych potencjalnych klientów oraz opieka nad dotychczasowymi klientami w kraju
    • prowadzenie i zarządzanie projektami sprzedażowymi na terenie kraju
    • promowanie marki i rozwiązań technicznych w środowisku przemysłowym w Polsce
    • doradztwo techniczne dla Klientów, analiza potrzeb technicznych i dobór produktów
    • współpraca z działem wsparcia technicznego, marketingu i logistyki z centrali zagranicznej
    • współpraca z międzynarodowym zespołem handlowym, wymiana lead’ów sprzedażowych i doświadczeń
    • bieżące analizowanie rynku, monitorowanie działań konkurencji, dostosowywanie strategii sprzedaży
    • planowanie i kontrola realizacji budżetu
    • samodzielne stanowisko z raportowaniem do General Managera w centrali zagranicznej
    • udział w targach międzynarodowych i spotkaniach międzynarodowego zespołu handlowego
    • praca z home office

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe techniczne, preferowane elektryczne
    • minimum 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku związanym z rozwojem sprzedaży w branży kablowej, komponentów elektrycznych lub pokrewnej ( sprzedaż do OEM / przemysłu)
    • wiedza techniczna z systemów mechanicznej ochrony przewodów / kabli elektrycznych i ich zastosowań
    • doświadczenie we współpracy z klientami przemysłowymi z branż: produkcja maszyn (OEM), energetyka, infrastruktura kolejowa, produkcja taboru szynowego, produkcja spożywcza, farmacja, automatyka, Oil & Gas, ATEX, odlewnictwo, hutnictwo itp.
    • bardzo dobra znajomość języka angielskiego – wymóg konieczny, praca w środowisku międzynarodowym
    • nastawienie na cel
    • doświadczenie w pracy dla firmy międzynarodowej będzie znaczącym atutem
    • gotowość do częstych podróży po całym kraju i pracy z home office
    • komunikatywność, wysoka kultura osobista
    • duża samodzielność
    • prawo jazdy Kat B

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie, będącej jednym z liderów w swojej branży na świecie
    • samodzielne reprezentowanie marki na terenie Polski
    • profesjonalne wsparcie techniczne, handlowe i marketingowe z centrali zagranicznej
    • dużą swobodę działania w rynku
    • szkolenia techniczne
    • umowa o pracę, auto służbowe

    Zainteresowane osoby proszone są o przesłanie swojego CV w języku angielskim na poniższy adres mailowy w tytule wpisując „ASM”:

    [email protected]