Area Sales Manager

Solid Bridge Solutions Sp. z o.o.O firmie

  • pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • Specjalista (Mid / Regular)

Naszym Klientem jest jeden z najbardziej znanych i szanowanych producentów naczep, dedykowanych do pojazdów ciężarowych. Marka ta, jest częścią światowego koncernu, wyspecjalizowanego w pojazdach użytkowych. W związku z rozbudową działu handlowego naszego Klienta w Polsce, poszukujemy wykwalifikowanej osoby na stanowisko:

Area Sales ManagerNumer ref.: Nr Ref: SBS/18/2506/ASM

Obowiązki:

  • Realizowanie planów sprzedażowych na podległym terenie
  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów (na przykład firmy transportowe) oraz utrzymywanie współpracy z istniejącymi
  • Rozwijanie sieci partnerów handlowych i organizowanie współpracy z producentami i dilerami pojazdów ciężarowych
  • Budowanie wysokiej jakości relacji z klientami
  • Zapewnianie sprawnej i profesjonalnej obsługi klienta w powierzonym regionie działania
  • Przeprowadzanie akcji promujących produkty i rozwiązania firmy
  • Stałe śledzenie trendów rynkowych i monitorowanie działań konkurencji
  • Raportowanie wyników bezpośrednio do Country Managera

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, profil techniczno-handlowy
  • Kilkuletnie doświadczenie handlowe na podobnym stanowisku w branży motoryzacyjnej (ciężarówki, naczepy, opony ciężarowe, itp.)
  • Bardzo dobra znajomość rynku naczep i pojazdów ciężarowych
  • Wysoce rozwinięte umiejętności komunikacji, prezentacji i negocjacji
  • Doskonała organizacja pracy (system home-office)
  • Gotowość do częstych wyjazdów służbowych
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie pełnego CV w języku angielskim podając w tytule wiadomości odpowiedni numer referencyjny SBS/18/2506/ASM

W przesyłanej aplikacji prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w dokumencie CV zarówno na potrzeby prowadzonej rekrutacji jak również po jej zakończeniu. Jednocześnie wyrażam zgodę na pozostawienie przekazanego dokumentu CV w firmie Solid Bridge Solutions Sp. z o.o. oraz przetwarzania moich danych osobowych w celu tworzenia i prowadzenia elektronicznej bazy danych, co umożliwi wykorzystanie moich danych osobowych w kolejnych procesach rekrutacyjnych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. ( Dz. U z 2002 nr 101, poz. 926). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Pani/Panu prawo do ich wglądu, poprawiania lub ich usunięcia.”

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy