Ta oferta pracy jest nieaktualna od 14 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Area Sales Manager

  • Praha, Czechy
  • Specjalista
  • 05.02.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Decora S.A. - společnost uvedená na Varšavské burze cenných papírů (Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie), je předním výrobcem a distributorem interiérových výrobků a dekorace. Jsme na evropském trhu již téměř 25 let a vždy se snažíme vyjít vstříc potřebám našich klientů prostřednictvím nabídky diverzifikovaných produktů. Organizace byla několikrát oceněna za dosažení úspěchů a profesionalitu. Pro další informace nás navštivte na: www.decora.eu.

    Náš tým je skupinou odborníků z různých oborů, jejichž zkušenosti a odhodlání jsou silnou stránkou Naší společnosti. Úspěch Naší organizace je zásluhou všech Zaměstnanců, jejichž profesionalita, angažovanost a týmová práce jsou vždy zaměřeny na dosažení stanovených cílů a poskytnutí zákazníkům nejvyšší kvalitu služeb. V současné době hledáme do našeho týmu kandidáta na pozici:

    Náplň práce:

    • plnění rozpočtových cílů, odpovědnost za výsledky prodeje na základě tržeb z prodeje
    • poskytování podpory klientům v oblasti produktového poradenství, prodejních nástrojů a informačních materiálů
    • udržování vztahů se stávajícími zákazníky, rozšiřování a budování nových vztahů s velkoobchodníky a stavebními sklady
    • účast na propagačních kampaních, provádění školení o výrobcích

    Požadujeme:

    • odbornou praxi (nejméně 3 roky) na podobné pozici, ve všeobecně známém oboru stavebních výrobků (zejména podlah) nebo v oblasti dokončování interiérů,
    • dobrá obchodní znalost, a to díky zkušenostem minimálně 3 roky v oblasti prodeje na pozici obchodního zástupce v České republice,
    • vysokoškolské vzdělání (marketing, podnikání),
    • nadšení pro obchodní práci,
    • pečlivost, vynalézavost, systematika a ambice v práci,
    • vyjednávací schopnosti, podnikavost a efektivnost,
    • silná vnitřní motivace a odhodlání k práci,
    • řidičský průkaz kategorie B a ochota cestovat na služební cesty.

    Nabízíme:

    • školení týkající se výrobků – intenzivní implementační program,
    • příležitost rozvíjet a získávat nové znalosti v mezinárodní, dynamicky se rozvíjející společnosti,
    • vysoká úroveň samostatnosti a odpovědnosti,
    • konkurenční platové ohodnocení a pracovní nástroje – včetně firemního automobilu, notebooku, telefonu

    K odpovědi na tento inzerát prosíme o přidání následujícího ustanovení: „Souhlasím se zpracováním svých osobních údajů pro potřeby vyhodnocení současných a budoucích náborových procesů v souladu se zákonem ze dne 29. srpna 1997 o ochraně osobních údajů (konsolidované znění: věstník zákonů z roku 2002 č. 101, položka 926, ve znění pozdějších předpisů)“. – V Čechách je shodné s Rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem č. 101/2000 Sb.

    Rádi bychom Vás informovali, že se budeme kontaktovat pouze s vybranými kandidáty. Zaručujeme plnou důvěrnost pracovních inzerátů.