Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Area Sales Manager - Region South East

Bacardi-Martini Polska Sp. z o. o.

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Odpowiedzialność za Region South-East (Kraków, Rzeszów, Kielce, Lublin)

  • Kwartalna realizacja celów sprzedażowych i jakościowych na podległym obszarze,

  • Zarządzanie podległym zespołem Sales Representatives, nadzorując realizacje celów,

  • Budowanie bliskich i efektywnych relacji biznesowych, z wyznaczonymi klientami, w tym między innymi z sieciami lokalnymi, sieciami z produktami alkoholowymi i punktami sprzedaży,

  • Zbieranie informacji i spostrzeżeń dotyczących trendów, zachowań konsumentów i klientów, działań i planów konkurencji,

  • Poszukiwanie innowacji z zakresu strategii, operacji i taktyk dla organizacji, badanie nowych kanałów i możliwości zwiększenia sprzedaży oraz dostarczanie pomysłów,

  • Współtworzenie i realizacja strategii sprzedaży firmy, współtworzenie budżetu wsparcia sprzedaży,

  • Realizacja zadań sprzedażowych, monitoring i kontrola przydzielonego budżetu,

  • Rozszerzanie sprzedawanego asortymentu oraz budowanie i rozszerzanie dystrybucji produktow BMP,

  • Monitoring rynku pod kątem atrakcyjności ofert produktowej firmy, działań i asortymentu konkurencji, trendów konsumpcji w kanale Off Trade,

  • Ścisła współpraca z działami wspierającymi sprzedaż (CPA, Dział Marketingu, Dział Finansów, HR).

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy ASM (minimum 2 lata)

  • Znajomość specyfiki rynku tradycyjnego, nowoczesnego, LKA

  • Praktyczne umiejętności analityczne i prezentacyjne

  • Asertywność

  • Samodzielność w działaniu oraz dobra organizacja pracy

  • Umiejętność pracy w warunkach stresowych i dynamicznym środowisku

  • Zaawansowane umiejętności negocjacji i decyzyjność

  • Praktyczna wiedza z zakresu systemu MS Office (Word, Excel, PowerPoint)

  • Prawo jazdy i doświadczenie w prowadzeniu pojazdu

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (dodatkowy atut)

To oferujemy

  • Umowa na czas nieokreślony po pozytywnym okresie próbnym

  • Prywatna opieka zdrowotna (Medicover)

  • System kafeteryjny MyBenefit lub dofinansowanie do karty MultiSport

  • Sklepik pracowniczy z fantastycznymi produktami Bacardi

  • Pracowniczy Program Emerytalny (PPE)

  • Opcja pracy z domu oraz elastyczne godziny pracy

  • Praca w dynamicznej międzynarodowej organizacji

  • Niezbędne narzędzia takie jak laptop, tablet, telefon

  • Służbowy samochód do użytku prywatnego

Bacardi jest jedną z największych firm alkoholowych na świecie. Jest firmą rodzinną istniejąca od 1862 roku zajmującą się produkcją i dystrybucją najbardziej rozpoznawalnych alkoholi premium na rynku. W swoim portfolio posiada takie marki jak, m.in.: Bacardi, Martini, Grey Goose, Dewar’s, Bombay Sapphire i Patron.

Przewiń do profilu firmy

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.