Oferta pracy
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Area Sales Manager – rynek niemiecki

Przedsiębiorstwo Handlowe TARASOLA Sp. z o. o. Sp. k.O firmie

  • Ludwika Spiessa 5, Lublin
    Lublin, lubelskie
  • Ważna jeszcze 15 dni
    do: 19 sie 2021
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer

Przedsiębiorstwo Handlowe TARASOLA Sp. z o. o. Sp. k.

Ludwika Spiessa 5

Lublin

Twój zakres obowiązków

  • pozyskiwanie i obsługa nowych klientów na powierzonym obszarze Niemiec (min. 1 wyjazd w miesiącu)

  • budowanie i utrzymywanie trwałych relacji handlowych z obecnymi klientami

  • szkolenie klientów: technicznie, handlowo

  • przygotowywanie ofert handlowych w oparciu o standardy firmy oraz potrzeby klienta

  • realizowanie planów sprzedaży

  • sporządzanie raportów i analiz – bieżących i cyklicznych

  • analiza rynku i monitorowanie konkurencji

  • uczestnictwo w targach i konferencjach branżowych

  • tłumaczenie – dokumentów handlowych, ofert

Nasze wymagania

  • doświadczenie w handlu – Niemcy

  • język niemiecki – zaawansowany

  • język angielski – mile widziany

  • gotowość do wyjazdów służbowych – min 1 tydz/ mc

  • mile widziane doświadczenie w branży technicznej

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • umowa o pracę lub kontrakt B2B

  • wynagrodzenie podstawowe, plus system prowizyjny

  • samodzielne stanowisko handlowe na powierzonym obszarze

  • prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe

  • premie świąteczne, wyjazdy i spotkania integracyjne

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • system prowizyjny

  • premie świąteczne

Firma TARASOLA - producent nowoczesnych zadaszeń tarasów i ogrodów wraz z systemami osłon bocznych.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje

Aplikowanie

Zainteresowanych prosimy o przesłanie zgłoszenia klikając w przycisk aplikowania