Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Area Sales Manager

LVD-Polska Sp. z o.o.O firmie

  • śląskie

  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Grupa LVD jest wiodącym producentem szerokiego asortymentu obrabiarek i oprogramowania do obróbki blach, w tym systemów cięcia laserowego, pras krawędziowych, wykrawarek, nożyc gilotynowych i systemów automatyzacji, zintegrowanych i obsługiwanych przez kompatybilne z Windows® oprogramowanie CADMAN®.

Zakres obowiązków:

  • Sprzedaż maszyn –prasy krawędziowe, lasery, wykrawarki, nożyce gilotynowe, systemy automatyzacji oraz oprogramowania na podległym terenie
  • Pozyskiwanie klientów i ich kompleksowa obsługa
  • Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami w podległym regionie
  • Konsultacje techniczne, określanie potrzeb i negocjacje handlowe
  • Zwiększanie udziału w rynku poprzez promocję rozwiązań i produktów firmy
  • Analizowanie i raportowanie  prowadzonych działań w CRM
  • Bieżące monitorowanie rynku, konkurencji i projektów inwestycyjnych
  • Udział w targach branżowych w kraju i za granicą

W zakresie oferowanego stanowiska znajduje się gotowość do wyjazdu służbowego od poniedziałku do piątku.

Kwalifikacje:

  • Wykształcenie wyższe (techniczne będzie dodatkowym atutem)
  • Doświadczenie w sprzedaży B2B
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, komunikacyjne i prezentacyjne
  • Wiedza z dziedziny obróbki plastycznej blach ( szczególnie techniki laserowej, wykrawania lub gięcia na prasach krawędziowych) będzie dodatkowym atutem
  • Dobra znajomość języka angielskiego oraz znajomość komputera
  • Zaangażowanie, zorientowanie na wymagania klienta
  • Samodzielność i gotowość do pracy w trybie home office
  • Silna wewnętrzna motywacja i nastawienie na realizację zadań
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Atrakcyjny system wynagrodzeń
  • Samochód służbowy, laptop, tel. komórkowy
  • Systematyczne szkolenia w kraju i za granicą
  • Rozwój kariery zawodowej w międzynarodowym środowisku
  • Interesująca i zróżnicowana praca w połączeniu z odpowiedzialnością i niezależnością
  • Silny zespół, gotowy do wsparcia.

Ogłoszenie archiwalne