Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Area Sales Manager

FHP-VILEDA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • śląskie

    śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za realizację planów sprzedaży, pozyskiwanie nowych klientów oraz budowanie długotrwałych relacji biznesowych i kreowanie pozytywnego wizerunku Vileda Professional na rynku.

Nasze wymagania

  • minimum 4 letnie doświadczenie w branży B2B (warunek konieczny)

  • znajomość rynku profesjonalnego utrzymania czystości będzie dodatkowym atutem

  • prawo jazdy kategorii B

  • dobra organizacja pracy, systematyczność, dokładność, oraz sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań

  • bardzo dobre umiejętności komunikacyjne

  • bardzo dobra umiejętność posługiwania się pakietem MS Office (Excel, Word, Outlook)

  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • pracę w zgranym i dynamicznym zespole

  • konkurencyjne wynagrodzenie

  • stabilne zatrudnienie

  • niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy z kartą paliwową również do użytku prywatnego, tablet, telefon)

  • szeroki pakiet benefitów pracowniczych

FHP-VILEDA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Freudenberg jest globalną grupą technologiczną, działająca w 60 krajach i zatrudniająca 49.000 pracowników, która wspiera swoich klientów i społeczeństwo poprzez przyszłościowe innowacje. Wraz z partnerami, klientami i grupą naukowców Grupa Freudenberg rozwija najnowocześniejsze technologie i dostarcza doskonałe produkty oraz rozwiązania i usługi dla ponad 40 segmentów rynku. Kultura naszej firmy jest innowacyjna, oparta na zaufaniu i uczciwości, otwartości i wzajemnym szacunku.

Jedną z grup biznesowych Grupy Freudenberg jest Freudenberg Home and Cleaning Solutions. Jest to wiodąca międzynarodowa firma zajmująca się markowymi produktami i systemami czyszczącymi, a także produktami do prania. Produkty są sprzedawane pod markami Vileda®, Vileda Professional®, O-Cedar®, Oates, Gimi®, Wettex, Gala® i Marigold®.

Przewiń do profilu firmy