Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Area Sales Manager

PROMED S.A.

  • śląskie

    śląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych

  • Generowanie i identyfikacja nowych szans sprzedażowych

  • Negocjacje, sporządzanie ofert

  • Budowanie i utrzymywanie relacji z Klientami i Kontrahentami

  • Doradztwo handlowe w zakresie sprzętu z portfolio firmy

  • Prowadzenie spotkań, demonstracji, prezentacji handlowych

  • Analiza rynku na powierzonym terenie

  • Współpraca z przedstawicielami Klientów na etapie realizacji projektów

  • Efektywna współpraca z pozostałymi pracownikami firmy

  • Planowanie i zarządzanie własną aktywnością

  • Raportowanie wykonanych zadań.

Nasze wymagania

  • Wyższe wykształcenie (preferowane kierunki medyczne, techniczne lub pokrewne)

  • Doświadczenie w sprzedaży sprzętu medycznego ze szczególnym uwzględnieniem obszaru bloku operacyjnego i intensywnej terapii

  • Samodzielność

  • Efektywne planowania i umiejętności ustalania priorytetów

  • Język angielski (w stopniu co najmniej komunikatywnym)

  • Komunikatywność, otwartość

  • Wysoka kultura osobista

  • Determinacja w dążeniu do osiągania celów, uczciwość

  • Umiejętność samodzielnego poszukiwania rozwiązań

  • Obsługa pakietu biurowego MS Office (Word, Excel, Power Point)

  • Prawo jazdy kat.B.

To oferujemy

  • Pracę w dynamicznym, zorientowanym na sukces zespole

  • Wynagrodzenie zasadnicze plus atrakcyjny system prowizyjny i premiowy

  • Szkolenia

  • Wsparcie merytoryczne i handlowe

  • Narzędzia do pracy: laptop, telefon komórkowy, samochód.

O nas

Jesteśmy wiodącym polskim dystrybutorem sprzętu medycznego. W swojej ofercie posiadamy najnowocześniejszą aparaturę światowych liderów w dziedzinie anestezjologii, chirurgii, kardiologii. Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko Area Sales Manager na dwóch obszarach: A/małopolskie, śląskie, opolskie; B/dolnośląskie, lubuskie, wielkopolskie