Ta oferta pracy jest nieaktualna od 181 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Area Sales Manager (Trucks)

  • Warszawa, mazowieckie
  • Kierownik
  • 19.12.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jeśli posiadasz doświadczenie w zarządzaniu zespołem handlowym a rynek pojazdów użytkowych nie jest Ci obcy i dalej chciałbyś/chciałabyś rozwijać się w branży pojazdów ciężarowych - zachęcamy do aplikowania – aktualnie dla jednego z naszych Klientów, poszukujemy Area Sales Managera.

    Nr ref.: /286/12/2018/KK/34738
    Warszawa
    oferujemy
    • pracę w prestiżowej i stale rozwijającej się korporacji międzynarodowej
    • możliwość rozwoju zawodowego
    • motywacyjny system wynagrodzeń
    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • narzędzia niezbędne do wykonywania pracy (laptop, smartfon, samochód służbowy)

    zadania
    • odpowiedzialność za realizację celów sprzedażowych w zakresie pojazdów ciężkich, pod względem udziału w rynku, wolumenu i marż przydzielonych na wyznaczonym obszarze;
    • zarządzanie zespołem przedstawicieli handlowych i Key Account Managerów
    • analiza potrzeb klientów i ocena sytuacji rynkowej;
    • przygotowanie oraz odpowiedzialność za realizację rocznych indywidualnych planów sprzedażowych, w taki sposób aby zmaksymalizować efektywność sprzedaży;
    • współkoordynacja działań wspierających sprzedaż (produkt, logistyka, finansowanie, marketing, posprzedaż)
    • opracowanie i wdrożenie inicjatyw marketingowych (imprezy promocyjne, pokazy, dni otwarte, wizyty w fabryce i prezentacje produktowe);
    • utrzymanie dobrych relacji biznesowych z klientami;
    • aktywne uczestnictwo w negocjacjach handlowych;
    • rozwijanie działalności w przydzielonym terytorium;
    • raportowanie wyników do centrali
    oczekujemy
    • wykształcenie wyższe, mile widziane techniczne/ ekonomiczne
    • doświadczenie w strukturach sprzedaży w branży pojazdów użytkowych
    • wiedza techniczna z zakresu samochodów ciężarowych, dostawczych, zabudów
    • kompetencje managerskie (zarządzanie zespołem, wyznaczanie celów)
    • doskonała wiedza z zakresu potencjalnych odbiorców, w branży motoryzacyjnej
    • doświadczenie w zarządzaniu zespołem
    • znajomość j.angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji
    • chęć do odbywania licznych podróży służbowych

    Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47