Oferta pracy

Area Sales Manager w branży rolniczej

BELCHIM CROP PROTECTION POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Kalisz, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Belchim Crop Protection poszukuję pracownika na stanowisko:

Zadania na stanowisku:

  • nawiązywanie i utrzymywanie stałych kontaktów ze strategicznymi Klientami
  • przygotowywanie ofert i reprezentowanie firmy podczas spotkań biznesowych,
  • realizacja założonych budżetów i celów sprzedażowych,
  • bezpośrednia bieżąca obsługa wybranej grupy kluczowych Klientów (negocjacje, ustalenie szczegółowych warunków współpracy oraz nadzór nad jej właściwym przebiegiem),
  • monitorowanie i analizowanie działań konkurencyjnych oraz przygotowywanie rekomendacji działań,
  • regularne i terminowe raportowanie efektów podjętych działań.

Poszukujemy:

  • doświadczenia w sprzedaży produktów branży rolniczej – najchętniej ŚOR,
  • umiejętności analitycznych i negocjacyjnych,
  • dobrej organizacji pracy i samodzielności,
  • swobodnego posługiwania się pakietem MS Office (głównie Excel),
  • język angielski w stopniu minimum dobrym/komunikatywnym,
  • czynnego prawa jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pakiet benefitów pozapłacowych- w tym ubezpieczenie grupowe, opiekę medyczną,
  • niezbędne narzędzia pracy (notebook, telefon służbowy, samochód),
  • pracę w międzynarodowej firmie.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Proszę o dodanie klauzuli w swoim CV: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu EU.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy