Oferta pracy

Area Sales Manager

"INTERSOCKS" sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik

Intersocks Group to wiodący na rynku projektant, producent i dystrybutor marek własnych i markowych skarpetek technicznych. Grupa posiada w dystrybucji marki takie jak Crocs i Hunter. Dobre wyniki rynkowe Grupy potwierdzają stały wzrost rok do roku.

W związku z dynamicznym rozwojem  szukamy właśnie Ciebie!

Dołącz do naszej firmy na stanowisko:

Twoje podstawowe zadania:

  • Zarządzanie siecią podległych sklepów
  • Realizacja założonych planów sprzedażowych
  • Nadzór i kontrola działań związanych z codziennym funkcjonowaniem sklepów zgodnie ze standardami firmy;
  • Monitorowanie pracy personelu, zarządzanie wskaźnikami KPI;
  • Zarządzanie ruchami towarowymi
  • Szkolenie zespołów;
  • Współpraca z pozostałymi działami w firmie
  • Dbanie o rozwój i motywację pracowników sklepów;

Od Ciebie oczekujemy:

  • Doświadczenia na stanowisku managerskim w branży retail;
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego;
  • Gotowości do pracy w regionie (wymagane prawo jazdy kat. B)
  • Dobrej organizacji pracy własnej i zespołu,
  • Umiejętności planowania i realizacji powierzonych zadań;
  • Szukamy osób otwartych, komunikatywnych, odpowiedzialnych, mających pasję do pracy w branży retail i nastawionych na rozwój;

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie
  • Możliwości rozwoju zawodowego
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji
  • Swobodna atmosfera, kolorowy dress code mile widziany
  • Wymianę wiedzy
  • System premiowy
  • Samochód służbowy

CV oraz list motywacyjny prosimy przesyłać klikając w przycisk APLIKUJ TERAZ znajdujący się poniżej lub na dole ogłoszenia.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy