Ta oferta pracy jest nieaktualna od 170 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Area Sales Manager - Wawel

  • Poznań, wielkopolskie
  • Kierownik
  • 2019-01-02

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Od lat cieszymy się zaufaniem najbardziej rozpoznawalnych, światowych marek. Tworzymy i zarządzamy strukturami sprzedaży takich firm jak: Unilever, Żywiec Zdrój, Danone, KraftHeinz, Algida czy mBank.

    Nie czekaj – dołącz do naszej drużyny 1000 Przedstawicieli Handlowych i już dziś zainwestuj w rozwój swoich kompetencji.

    Aktualnie na potrzeby zarządzania sprzedażą dla firmy Wawel, producenta marek: Kasztanki, Malaga, Tiki Taki, Michałki z Wawelu, Mieszanka z Wawelu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Area Sales Manager

    Będziesz odpowiedzialny za zarządzanie podległym zespołem oraz realizację celów sprzedażowych u klientów z kanału detalicznego oraz w sieciach lokalnych. Na starcie zostaniesz objęty programem wdrożeniowym.
    Miejsce pracy:
    Poznań

    Obowiązki

    • zarządzanie zespołem Przedstawicieli Handlowych, w tym: uczestniczenie w rozmowach kwalifikacyjnych, przeprowadzanie szkoleń wdrożeniowych, rozwój pracowników, motywowanie, organizacja pracy, rozliczanie z wykonywanych zadań,
    • zapewnienie wysokiej jakości obsługi klientów detalicznych na podległym terenie przez zespół Przedstawicieli Handlowych,
    • nadzór nad realizacją planów sprzedażowych i dystrybucyjnych na podległym terenie,
    • kontakt z kluczowymi klientami i wsparcie działań sprzedażowych Przedstawicieli Handlowych,
    • wdrażanie i nadzorowanie promocji,
    • zarządzanie podległym budżetem,
    • analiza rynku i konkurencji,
    • dbanie o wizerunek produktów na podległym terenie,
    • budowanie długotrwałych relacji z klientami,
    • zapewnienie prawidłowego raportowania aktywności w systemie mobilnym.

    Oczekujemy

    • doświadczenia zawodowego w zarządzaniu zespołem sprzedażowym,
    • doświadczenia zawodowego w sprzedaży w branży FMCG,
    • wykształcenia wyższego,
    • dobrej znajomości topografii podległego terenu,
    • czynnego prawa jazdy kat. B,
    • bardzo dobrej znajomości programu MS Office,
    • wysoko rozwiniętych umiejętności sprzedażowych, negocjacyjnych i prezentacyjnych,
    • umiejętności dzielenia się wiedzą i doświadczeniem,
    • umiejętności planowania i analitycznego myślenia,
    • umiejętności budowania długotrwałych relacji,
    • umiejętności skutecznego działania oraz nastawienia na cel,
    • samodzielności w planowaniu i organizowaniu pracy własnej i zespołu.

    Oferujemy

    Pracę z markowymi produktami Wawel - Kasztanki, Malaga,
    Tiki Taki
    Stabilne zatrudnienie
     w oparciu o umowę o pracę
    Atrakcyjne
    wynagrodzenie
    i system premiowy
    Niezbędne narzędzia
    pracy (telefon, tablet)
    Nowy samochód
    służbowy
    Pakiet medyczny
     Luxmed
    Dofinansowanie
    karnetu sportowego
    Stały rozwój w zakresie sprzedaży i zarządzania podległym zespołem
    Jesteśmy otwarci na osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.

     Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV
    klikając w przycisk "Aplikuj”

    Prosimy o dołączenie w przesyłanych dokumentach aplikacyjnych oświadczenia o treści „Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie przez TARGET PRO sp. z o.o. sp.k dla potrzeb obecnego procesu rekrutacji moich danych osobowych zawartych w przesłanych dokumentach aplikacyjnych, które wykraczają poza katalog danych, jakich Pracodawca może żądać na podstawie obowiązujących przepisów Kodeksu pracy i innych właściwych przepisów prawa w celu zatrudnienia

    Jeżeli chce Pan/i abyśmy Pana/i dane osobowe zachowali także na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji prosimy o dołączenie w przesyłanych dokumentach oświadczenia o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez TARGET PRO sp. z o.o. sp.k moich danych osobowych zawartych w przesłanych dokumentach aplikacyjnych na potrzeby przyszłych rekrutacji.”

    Ma Pan/i możliwość odwołania udzielonej zgody w każdym czasie, ale wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Zgoda może być wycofana poprzez wysłanie e-maila na adres [email protected]

    O zasadach na jakich TARGET PRO sp. z o.o. sp.k  przetwarzać będzie Twoje dane osobowe informujemy w: [Zasady przetwarzania danych osobowych] pod linkiem: www.targetpro.pl/pub/KLAUZULA_INFORMACYJNA_W_PRZYPADKU_ZBIERANIA_DANYCH_OD_KANDYDATA.pdf. Wysyłając dokumenty aplikacyjne oświadczasz zapoznanie z nimi.