Oferta pracy

Area Sales Manager

Formel D Polska Sp. z o.o.

  • wielkopolskie

    wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Rozwijanie sprzedaży w powierzonym regionie zgodnie ze współtworzoną strategią firmy

  • Nawiązywanie współpracy i budowanie więzi z potencjalnymi klientami

  • Realizacja założonych celów sprzedażowych

  • Monitorowanie rynku branżowego

  • Tworzenie analiz potencjału, raportów i prognoz aktywności sprzedażowej

  • Przygotowywanie kalkulacji, ofert i prezentacji sprzedażowych

  • Prowadzenie negocjacji handlowych, ustalanie warunków współpracy z potencjalnymi klientami

  • Ścisła współpraca z działem operacyjnym

  • Dbałość o dobry wizerunek firmy i oddziałów w regionie

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe – mile widziane techniczne (Zarządzanie Jakością, Zarządzanie i Inżynieria Produkcji, Mechanika i Budowa Maszyn)

  • Min. 2 lata doświadczenia w sprzedaży usług B2B dla branży Automotive

  • Biegła znajomość języka angielskiego, niemiecki mile widziany

  • Znajomość MS Office (w szczególność MS Excel, PowerPoint)

  • Zdolności negocjacyjne oraz umiejętności handlowe

  • Wysokie zaangażowanie w realizację założonych celów

  • Gotowość do kilkudniowych podróży służbowych krajowych i zagranicznych

  • Prawo jazdy kategorii B

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia - umowa o pracę i pakiet socjalny (współfinansowane: karta Multisport, ubezpieczenie grupowe, ubezpieczenie medyczne; wczasy pod gruszą, bony świąteczne)

  • Komplet narzędzi pracy wysokiej jakości (telefon, laptop, samochód)

  • Pracę w zespole profesjonalistów dla wiodących firm produkcyjnych z sektora Automotive

  • Dostęp do platformy językowej eTutor

  • Dostęp do szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych

  • Przyjazną atmosferę pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

Formel D jest globalnym dostawcą usług dla przemysłu motoryzacyjnego. Rozwijamy wiodące koncepcje i indywidualne, dedykowane rozwiązania z zakresu zapewniania jakości i optymalizacji procesów wraz z całym łańcuchem wartości przemysłu motoryzacyjnego — od rozwoju do produkcji i obsługi posprzedażowej. Firma została założona w 1993 w siedzibie w Troisdorfie w pobliżu Kolonii. Obecnie zatrudniamy ponad 8000 osób z 45 narodów w ponad 80 lokalizacjach w 19 krajach.

Pasja nas napędza, profesjonalizm nas wyróżnia a duch zespołu sprawia, że odnosimy sukcesy!

Przewiń do profilu firmy

YOUR CONTACT PARTNER:

Formel D | MS. NATALIA ZABAWA | Toszecka 101 | 44-100 Gliwice | Poland

T +48 609 405 244 | www.formeld.com

FORMEL D – GLOBAL PARTNER FOR VEHICLE,

PARTS AND SERVICE READINESS