Logo Pracuj.pl

Area Sales Manager

Metzink Sp. z o.o.O firmie

8 000–16 000
brutto / mies.
  • Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca mobilna
    województwo dolnośląskie oraz opolskie
  • Praca od zaraz

Metzink Sp. z o.o.

Rogowska 117

Fabryczna

Wrocław

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

Opis stanowiska:

profesjonalna obsługa Klienta

aktywne pozyskiwanie klientów oraz nawiązywanie efektywnych i długotrwałych relacji

zarządzanie sprzedażą w podległym terenie

monitorowanie rynku: branży, klientów, konkurencji

przygotowywanie i prowadzenie prezentacji handlowych

przygotowywanie ofert, warunków współpracy, prowadzenie negocjacji i dokumentacji sprzedażowej

zarządzanie relacjami z klientami poprzez spotkania, kontrolę jakości bieżącej obsługi, reagowanie na potrzeby

 współodpowiedzialność wraz z Dyrektorem za ustalanie strategii sprzedaży, strategii marketingowej

nadzór nad należnościami

budowanie wizerunku marki i firmy

obszar działania obejmuje województwa dolnośląskie, opolskie

Nasze wymagania

Wymagania:

orientacja biznesowa

umiejętność prowadzenia negocjacji handlowych

samodzielność i inicjatywa w codziennym działaniu

wykształcenie minimum średnie

prawo jazdy kategorii B

zaangażowanie i nastawienie na realizację powierzonych zadań

doskonałe umiejętności organizacyjne

kreatywność, komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów

energiczność, entuzjazm i konsekwencja w działaniu

mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

wymagana znajomość branży budowlanej

To oferujemy

Oferujemy:

pracę w dynamicznym i przyjaznym zespole

atrakcyjne warunki zatrudnienia

jasno określoną ścieżkę kariery

narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon itp.)

pakiet szkoleń

elastyczne godziny pracy

zarobki bezpośrednio powiązane z efektami pracy (premia wynikowa zależna od obrotu)

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • służbowy samochód do użytku prywatnego

O nas

Firma o zasięgu europejskim specjalizująca się zarówno w prostych, jak i trudnych technicznie projektach. Wykonujemy panele dachowe jaki i elewacyjne a także elementy gotowe do montażu. W naszej ofercie znajdują się pełne komplety orynnowań i ich elementów, blachy w rolkach i arkuszach oraz wiele innych produktów w segmencie pokryć dachowych.

Area Sales Manager, Rogowska 117, Fabryczna, Wrocław