Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Key Account Manager

VATEX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • podkarpackie

    podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Analiza portfolio usług firmy i identyfikacja potencjalnych klientów biznesowych / dostawców na polskim rynku poprzez research i kapitał relacji

  • Współpraca z osobami decyzyjnymi w docelowych firmach

  • Prezentacja i sprzedaż usług firmy (zwrot podatku VAT i akcyzy, karty paliwowe dla firm w Europie, opłaty drogowe w UE) spotkania z klientami, rozmowy telefoniczne, platformy internetowe (Zoom, Skype itp.)

  • Oferowanie wartościowego i konkurencyjnego pakietu usług dopasowanego do potrzeb klientów

  • Zapewnienie ciągłości wykonywanych projektów

  • Rozwijanie i utrzymywanie korzystnych i trwałych relacji biznesowych z aktywnymi klientami

Nasze wymagania

  • Minimum 1-2 lat doświadczenia w sprzedaży (dodatkowy atut - doświadczenie we współpracy z dostawcami kart paliwowych i/lub w sprzedaży usług zwrotu podatku VAT/akcyzy)

  • Znajomość polskiej branży transportowej

  • Dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie)

  • Nastawienia na wyniki

  • Silne umiejętności negocjacyjne i prezentacyjne

  • Myślenie analityczne i strategiczne

  • Prawo jazdy i własny samochód

To oferujemy

  • Ciekawa ścieżka rozwoju zawodowego w perspektywicznym i prężnie rozwijającym się środowisku biznesowym

  • Pełne wsparcie zespołu profesjonalistów

  • Szkolenia

  • Elastyczne godziny pracy

  • Otrzymasz narzędzia niezbędne do wykonywania Twojej pracy (w tym zwroty za paliwo)

  • Umowa o prace (wynagrodzenie miesięczne) + prowizja uzależniona od wyników sprzedaży.

Grupa VTX zrzesza 3 odrębne podmioty gospodarcze zlokalizowane na Litwie i w Polsce. Jesteśmy zespołem profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem w zakresie zwrotu podatku VAT i akcyzy. W ofercie posiadamy również karty paliwowe, rozwiązania w zakresie opłat drogowych. Świadczymy usługi na rynku europejskim. Nasi partnerzy to firmy transportu międzynarodowego ponoszące koszty związane z prowadzeniem działalności poza granicami kraju.

Przewiń do profilu firmy