Ta oferta pracy jest nieaktualna od 8 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Area Sales Representative

  • warmińsko-mazurskie
  • Specjalista
  • 19.03.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Wedding pl – kim jesteśmy?

    Jesteśmy największym w Polsce marketplace dla branży ślubnej. Każdego miesiąca serwis odwiedza ponad 500 000 Par Młodych i 20 000 usługodawców. Wspieramy Pary Młode w przygotowaniach weselnych dając im Organizer Ślubny - innowacyjną aplikację, optymalizującą czas i budżet Państwa Młodych oraz dostęp do tysięcy ofert ślubnych w największym w Polsce Katalogu Usługodawców.Dostawcy usług ślubnych promujący się na Wedding.pl otrzymują szereg narzędzi i rozwiązań marketingowych pomagających im rozwinąć swój biznes oraz dotrzeć ze swoją ofertą do odpowiedniej grupy nowożeńców.

    Obowiązki:

    • Aktywne pozyskiwanie Klientów biznesowych na powierzonym terenie
    • Spotkania, prezentacja usług platformy, negocjowanie i finalizowanie kontraktów
    • Budowanie długofalowych i profesjonalnych relacji biznesowych
    • Realizacja celów sprzedażowych
    • Wypracowanie określonej liczby spotkań z Klientem biznesowym w ciągu dnia (3 spotkania dziennie)
    • Rzetelne i terminowe raportowanie wyników do przełożonego

    Wymagania:

    • Min. 2- letnie doświadczenie w sprzedaży usług z sektora B2B
    • Umiejętność pracy w terenie oraz doświadczenie w kompleksowej obsłudze klienta biznesowego od momentu pozyskania do finalizacji kontraktu
    • Umiejętność pracy na KPI, CRM
    • Czynne prawo jazdy kat B oraz znajomość topografii
    • Samodyscyplina, miła aparycja wysoka kultura osobista

    Oferujemy:

    • Udział w rozwoju pierwszej i największej w Polsce platformy internetowej z branży ślubnej w pełni opartej o technologie mobilne
    • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa stała plus system premiowy oraz rozliczenie kosztów posiadania własnego auta
    • Niezbędne narzędzia pracy m.in Mac Book Air
    • Liczne szkolenia, warsztaty, eventy
    • Uczestnictwo w największych targach i imprezach branżowych
    • Kaloryczny rynek, ciekawy produkt, mocna pozycja marki na rynku
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.