Oferta pracy

Area Sales Representative

Devire O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 7 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu. Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru.

Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Obecnie dla naszego klienta, lidera specjalizującego się w międzynarodowej sprzedaży maszyn pakujących i sortujących dla branży FMCG (owocowo – warzywnej) , szukamy kandydatów na stanowisko Area Sales Representative na rynek Polski.

Zakres Obowiązków:

  • Samodzielne prowadzenie projektów sprzedażowych na terenie Polski.
  • Budowanie relacji z klientami, prowadzenie spotkań oraz negocjacji sprzedażowych, przygotowywanie ofert i umów handlowych.
  • Business development- Aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz rozwijanie relacji z dotychczasowymi klientami.
  • Doradztwo techniczne w zakresie oferowanych produktów i rozwiązań.

Wymagania:

  • Min. Roczne doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu projektów inżynieryjnych/ sprzedażowych z zakresu maszyn / urządzeń technicznych.
  • Język angielski – swobodna komunikacja.
  • Łatwość budowania relacji, pro- aktywność.
  • Dobra organizacja czasu pracy, wysoka kultura osobista.
  • Prawo jazdy.
  • Dodatkowym atutem u kandydatów będzie doświadczenie / wykształcenie w segmencie rolno- sadowniczym.

Nasz klient oferuje:

  • Możliwość rozwoju na samodzielnym stanowisku w firmie będącej liderem w branży.
  • Niezbędne narzędzia pracy: laptop, samochód, telefon.
  • Atrakcyjny wynagrodzenie oraz  system prowizyjny.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Devire Sp. z o.o., zgadzasz się na przetwarzanie przez Devire Sp. z o.o., Devire GmbH oraz Devire s.r.o. Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu oraz oświadczasz, że akceptujesz naszą Politykę Prywatności (www.devire.pl/polityka-prywatnosci) i Regulamin Serwisu (www.devire.pl/regulamin-serwisu/)

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy