Oferta pracy

Area Sales Representative Woodworking

Techtronic Industries Eastern Europe Sp. z o.o.

  • pomorskie

    pomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz
  • pracodawca nie wymaga CV

Twój zakres obowiązków

  • Poszukiwanie nowych możliwości sprzedaży produktów Milwaukee przeznaczonych do prac związanych z Roof&Wood na rynku lokalnym (Polska Północna) zgodnie z planem sprzedaży

  • Utrzymywanie dobrych relacji z obecnymi klientami

  • Ciągłe monitorowanie, analiza i szacowanie obrotu, rentowności i zobowiązań płatniczych klientów

  • Wprowadzanie nowości produktowych

  • Współpraca z działem marketingu

  • Szkolenia dotyczące produktów dla Partnerów Handlowych

  • Profesjonalne doradztwo dla Partnerów Handlowych

  • Promocja produktów podczas dni otwartych oraz imprez targowych

  • Regularne wizyty w punktach sprzedaży (dbałość o pozytywny wizerunek marki Milwaukee)

  • Raporty z wizyt i sprzedaży (CRM)

Nasze wymagania

  • Co najmniej 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w branży Roof&Wood (preferowane doświadczenie w sprzedaży do dystrybucji)

  • Mile widziane doświadczenie w branży narzędziowej

  • Wysoka kultura osobista i umiejętność pracy w zespole

  • Doskonałe umiejętności w zakresie komunikacji pisemnej i werbalnej oraz rozwiązywania problemów

  • Umiejętność budowania i utrzymywania długotrwałych relacji biznesowych z Klientami

  • Umiejętności negocjacyjne

  • Znajomość MS Office

  • Mile widziane wykształcenie wyższe, profil techniczny

  • Gotowość do regularnych podróży służbowych w ramach obsługiwanego regionu

  • Prawo jazdy kat. „B” bez punktów karnych

  • Mile widziana znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • Narzędzia niezbędne do pracy (laptop, telefon komórkowy, samochód służbowy)

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o prace (wynagrodzenie zasadnicze + premia)

  • Zadaniowy czas pracy, duża samodzielność i odpowiedzialność

  • Praca w zgranym międzynarodowym zespole

  • Szkolenia produktowe

  • Opieka medyczna

  • Kafeteria (w tym karta Multisport)

  • Świadczenie urlopowe

  • Ubezpieczenia na życie

O nas

TTI is a fast growing world leader in Power Tools, Accessories, Hand Tools and Outdoor Power Equipment for Do-It-Yourself (DIY), professional and industrial users in the home improvement, repair, maintenance, construction and infrastructure industries. Powerful brands, innovative products, exceptional people and operational excellence: We are dedicated to improving the lives of homeowners and tradespeople around the world. Join us and become a part of our success story.