Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Area Sales Representatives / Regionalny Przedstawiciel Handlowy

PassionHR

  • lubuskie

    lubuskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz

Rekrutujemy dla

Naszym klientem jest dynamicznie rozwijająca się firma zajmująca się sprzedażą i integracją systemów automatyzacji w segmencie spożywczym. W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydata na stanowisko: Area Sales Representatives / Regionalny Przedstawiciel Handlowy.

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie klientów na rynku polskim i rynkach zagranicznych;

  • Bieżąca obsługa klientów na rynku polskim i rynkach zagranicznych;

  • Przygotowywanie ofert handlowych i monitorowanie procesu ofertowego;

  • Budowanie i rozwój sieci sprzedaży.

Wymagania pracodawcy

  • Min. 5 lat doświadczenia w pracy na stanowisku sprzedażowym w branży technicznej (sprzedaż B2B);

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie C1;

  • Praktyczna znajomość systemu CRM;

  • Dyspozycyjność do wyjazdów służbowych;

  • Czynne prawo jazdy kat. B.

Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • służbowy samochód do użytku prywatnego