Administratorem Danych jest Natura Sp z o.o. z siedzibą w Łodzi przy ulicy Pojezierskiej nr 90A, 91 – 341; wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Łodzi – Śródmieścia w Łodzi pod numerem KRS 0000034905; telefon: 22 3843600, e-mail: [email protected] Więcej informacji w dalszej części treści obowiązku informacyjnego.
Drogerie Natura (Natura Sp. z o.o.)

Art Designer

Drogerie Natura (Natura Sp. z o.o.)O firmie

Aleje Jerozolimskie 134

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie opakowań naszych marek własnych;

  • Tworzenie wizualizacji produktów na potrzeby Internetu oraz druku;

  • Składanie projektów opakowań do druku;

  • Sprawdzanie plików zewnętrznych pod kątem druku;

  • Kontakt z drukarniami w sprawach technicznych oraz akceptacją wydruków w drukarni.

Nasze wymagania

  • Znajomość pakietu Adobe CC w szczególności Photoshop i Illustrator, Indesign;

  • Umiejętność tworzenia projektów w obrębie różnych styli i technik;

  • Znajomość zagadnień związanych z DTP (przygotowywanie projektów graficznych m.in. pod technikę druku fleksograficznego, offsetowego, cyfrowego, sitodruk - tworzenia poddruków, uszlachetnień).

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • Interesującą pracę pełną wyzwań,

  • Niezbędne narzędzia do pracy,

  • Rabaty na zakupy w drogeriach natura,

  • Możliwość skorzystania z pakietu benefitów.

Drogerie natura to dynamicznie rozwijająca się sieć sklepów drogeryjno-kosmetycznych.

Pierwszy sklep otworzyliśmy w 1997 roku, dziś mamy ponad 280 sklepów.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje