Oferta pracy

Art Director

Stowarzyszenie WIOSNAO firmie

  • Joselewicza 21, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Stowarzyszenie WIOSNA

Joselewicza 21

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie koncepcji wizualnych i kreatywnych do prowadzonych kampanii;

  • tworzenie koncepcji key visuali, video, projektów landing pages oraz innych materiałów graficznych (ATL, BTL, digital);

  • tworzenie wybranych i kluczowych materiałów graficznych ;

  • nadzór na planie zdjęciowym przy tworzeniu materiałów video i key visuali;

  • dbanie o spójność tworzonych materiałów i ich zgodność ze strategią komunikacyjną marek oraz z główną koncepcją na kampanię (Big Idea);

  • zarządzanie zespołem grafików i video.

Nasze wymagania

  • min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku w agencji reklamowej lub 3 lata doświadczenia na stanowisku niższym (senior graphic/montion designer, junior Art Director);

  • portfolio prac pokazujące wszechstronność i umiejętność koncepcyjnego myślenia i tworzenia kampanii;

  • rozumienie najświeższych trendów komunikacyjnych i formatów;

  • umiejętność tworzenia koncepcji kreatywnych w oparciu o brief oraz parasolową komunikację marki i wizualnych oraz realizacji ich z zespołem grafików;

  • umiejętność pracy z briefem i brandbookiem marki;

  • znajomość pakietu Adobe CC;

  • dobra organizacja pracy oraz zarządzanie zespołem;

  • rzetelność, terminowość.

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy na rzecz NGO, tworzenia i celów kampanii społecznych;

  • znajomość naszych programów społecznych – Szlachetna Paczka i Akademia Przyszłości.

To oferujemy

  • możliwość współtworzenia ciekawych i ważnych społecznie kampanii pod szyldem Szlachetnej Paczki czy Akademii Przyszłości;

  • możliwość współpracy z zewnętrznymi ekspertami;

  • współpraca z doświadczonym zespołem z wielu obszarów m.in.: PR media, social media, relacji z klientem, kreacji, marketingu i analityki oraz zarządzania projektami;

  • wpływ na finalny kształt realizowanego projektu (klient wewnętrzny).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • biuro w centrum Krakowa, przystosowane do obecnych warunków

Stowarzyszenie WIOSNA działa od 2001 roku. Jesteśmy organizatorami jednego z najbardziej rozpoznawalnych i najlepiej zorganizowanych projektów społecznych w Polsce – SZLACHETNA PACZKA. Łączymy unikalne w skali świata modele realizowania pomocy potrzebującym, talenty i profesjonalistów w kluczowych obszarach kompetencyjnych oraz innowacyjne technologie.

Wspólnie z naszymi Wolontariuszami, Darczyńcami i Pracownikami od prawie 20 lat realizujemy projekty, zmieniające całą Polskę i angażujące w kampanie medialne i wizerunkowe największe firmy i Partnerów, jak BNP Paribas, Allegro, czy Facebook oraz wyjątkowych Ambasadorów, takich jak Iga Świątek, Kayah czy Reprezentacja Polski w Piłce Nożnej.

Przewiń do profilu firmy