Logo Pracuj.pl

Art Director

Focus Nation Sp. z o.o.O firmie

  • małopolskie
    małopolskie
  • umowa o pracę, umowa o dzieło, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • projektowanie KV, wizualizacji projektowych
  • wsparcie działu graficznego w tworzeniu i adaptacji projektów graficznych
  • projektowanie materiałów BTL
  • przygotowywanie materiałów do druku
  • przygotowywanie prezentacji multimedialnych

Nasze wymagania

  • min. dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku w strukturach agencji reklamowych
  • wysokie umiejętności designerskie i warsztatowe
  • kreatywność projektowa oraz umiejętność pracy zespołowej
  • umiejętność pracy samodzielnej
  • szerokie portfolio dokumentujące doświadczenie w zakresie opisanym obowiązkami stanowiska
  • znajomość programów graficznych z pakietu Adobe (Photoshop, Illustrator, InDesign – dodatkowy atut)
  • znajomość technik przygotowywania materiałów do druku (DTP)
  • doświadczenie w pracy z brandbookiem, znajomość trendów i konwencji graficznych
  • podstawy projektowania/wizualizowania w 3D i tworzenia animacji 2D – dodatkowy atut
  • umiejętności ilustratorskie – dodatkowy atut
  • umiejętność pracy pod presją czasu

To oferujemy

  • elastyczna forma zatrudnienia
  • wynagrodzenie w pełni adekwatne do Twoich umiejętności
  • współpracuj z ludźmi, którzy naprawdę lubią to co robią
  • projektuj dla znanych polskich i zagranicznych marek
  • rozwijaj się i zdobywaj nowe umiejętności
  • pracuj zdalnie lub jeśli wolisz – w siedzibie agencji

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • możliwość pracy zdalnej
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • nauka języka angielskiego

Focus Nation Sp. z o.o.

Focus Nation jest polską agencją z 20-letnim doświadczeniem w realizacji średnich i dużych projektów marketingowych w Polsce i zagranicą. Na pokładzie agencji, blisko 50 specjalistów, czuwa nad realizacją celów Klientów, łącząc różne kanały komunikacji i kompetencje w kompleksowej ofercie „all-line, all-in”, łącząc on-line i off-line. Focus Nation realizuje również kampanie performance, dzięki którym Klienci agencji osiągają mierzalne efekty i realne wyniki sprzedażowe. Agencja stawia na partnerskie i długoterminowe relacje, każdego Klienta traktuje indywidualnie, dobierając zespół tak, by najlepiej odpowiedział na powstałą potrzebę. W Focus Nation znajdziesz wsparcie w realizacji swoich celów. Kompleksowo.

Focus Nation razem z Imagine Nation oraz Moonsteps wchodzi w skład IF NATION GROUP.

Więcej informacji: www.focus-nation.pl

Art Director, małopolskie