GOLDENSUBMARINE

    Art Director

    GOLDENSUBMARINEO firmie

    • Poznań

      Poznań, wielkopolskie
    • Ważna jeszcze 10 dni
      do: 21 maj 2021
    • Rekrutacja zdalna
    • umowa o pracę, umowa o dzieło, umowa zlecenie, kontrakt B2B, umowa agencyjna
    • pełny etat
    • specjalista (Mid / Regular)

    Twój zakres obowiązków

    • współtworzenie kampanii kreatywnych (digital, atl, btl)

    • obsługa bieżących Klientów (digital, atl, btl)

    • udział w konkursach branżowych (Kreatura, KTR, Mixx Award, itp.)

    Nasze wymagania

    • minimum 2 lata doświadczenia

    • dużej swobody w obsłudze środowiska Adobe (PS,Ai,AF,ID)

    • ciekawego portfolio z zakresu digital, ATL, BTL

    • krytycznego spojrzenia na własny projekty

    • pozytywnego nastawienia do ludzi

    • umiejętności pracy pod presją czasu

    • umiejętności pracy z briefem

    To oferujemy

    • Dla doświadczonego junior art lub łapiącego o co chodzi młodego art directora pracę w teamie z copywriterem

    • Dla art directora samodzielne stanowisko i pracę w teamie z copy

    • Atrakcyjne wynagrodzenie odpowiadające Twoim kwalifikacjom

    • Wyzwanie zawodowe i możliwość rozwoju – realizacja projektów dla największych marek w Polsce

    • Pracę w zaangażowanym zespole, który pomaga sobie nawzajem i dzieli się wiedzą

    • Konferencje, eventy branżowe i zamknięte szkolenia

    • Pakiet opieki medycznej VIP z możliwością rozszerzenia go na całą rodzinę

    • Benefity

    • dofinansowanie zajęć sportowych

    • prywatna opieka medyczna

    • dofinansowanie nauki języków

    • dofinansowanie szkoleń i kursów

    • owoce

    • gry wideo w pracy

    • strefa relaksu