Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Art Director

N42 sp. z o.o.

  • warmińsko-mazurskie

    warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • współtworzenie kierunków projektów i współpraca z teamem grafików nad ich wdrożeniem

  • bieżąca obsługa najważniejszych klientów agencji (od tworzenia angażującego contentu socialowego po koncepcje działań viralowych, od skutecznych sprzedażowo BTL-i po strategiczne projekty wizerunkowe)

Nasze wymagania

  • umiejętność myślenia koncepcyjnego – będziesz wyznaczać kierunki projektów i współpracować z teamem grafików nad ich wdrożeniem

  • sprawne poruszanie się w świecie digitalu, social mediów i nowych technologii – musisz wiedzieć, co się wokół w świecie dzieje

  • chęć uczenia (się) czegoś nowego – nauczymy się czegoś od siebie!

  • min. 4-letnie doświadczenie poparte portfolio – wrzuć linka do prac, uwielbiamy rozmawiać o projektach

  • biegła obsługa wszystkich potrzebnych na co dzień narzędzi (Photoshop, Illustrator, InDesign, After Effects, XD i wszystkich innych, które sprawiają, że Twoje projekty hulają i wywołują zachwyty)

To oferujemy

  • elastyczny tydzień pracy- 35h tygodniowo

  • biuro w centrum

  • fajny, przyjacielski zespół

Rozwijamy się i chcemy, byś nam w tym towarzyszył/a. Czekamy na Twoją dobrą energię i jeszcze lepsze pomysły. Zależy nam zwłaszcza na backgroundzie digitalowym, ale jeśli umiesz dobrze w BTL-e i chcesz przeskoczyć do projektów bardziej webowych, również wbijaj! Najważniejsze, by spod Twojej ręki wychodziły cieszące oko KV, landingi, proste animacje czy infografiki do sociali, a kiedy trzeba - też mailingi albo bannery. Oferujemy masę wyzwań, szalone tempo pracy i niepowtarzalną szansę na wspólny rozwój. Poza tym klasyk – dobra kawa, brak nadętej atmosfery i doskonale skomunikowane biuro w centrum wa-wy. Zarobki? Adekwatne do umiejętności, rzecz jasna.

Przewiń do profilu firmy