ONE House Sp. z o.o.

Art Director

ONE House Sp. z o.o.O firmie

  • Bobrowiecka 8, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ważna jeszcze 19 dni
    do: 03 cze 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • dyrektor

Bobrowiecka 8

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie konceptów komunikacji marek wraz z Key Visualem

  • projektowanie elementów graficznych na zadane materiały reklamowe: ATL, BTL, OOH oraz digital

  • tworzenie wyznaczonych elementów identyfikacji wizualnej (opakowania, logotypy, materiały korporacyjne, brandbooki)

  • opracowywanie scenariuszy/ storyboardów spotów VOD i TV we współpracy z copywriterem

  • nadzór nad produkcją/ realizacją projektów graficznych

Nasze wymagania

  • min. 2-letnie doświadczenie w pracy dla agencji reklamowych na stanowisku Art Director

  • perfekcyjna obsługa narzędzi z pakietu Adobe Creative Cloud (Photoshop, Illustrator, InDesign)

  • umiejętność tworzenia konceptów komunikacji marek i wyróżnialnych Key Visuali

  • umiejętność przekładania idei kreatywnych na różne nośniki reklamowe: Digital oraz ATL i BTL w zakresie master bannerów, formatów niestandardowych i VOD

  • doświadczenie w zakresie kreacji TV / VOD oraz Digital

  • znajomość trendów w designie i specyfiki „nowych mediów”

To oferujemy

  • pracę w zgranym i profesjonalnym zespole, w którym możesz rozwinąć skrzydła

  • możliwość poznania komunikacji marketingowej 360

  • dostęp do najnowocześniejszych technologii i narzędzi

  • wsparcie przy realizacji własnych pomysłów

  • pakiet prywatnej opieki medycznej

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • owoce

  • brak dress code’u

  • strefa relaksu

ONE House to firma, która w jednym miejscu oferuje kompleksowe usługi we wszystkich obszarach komunikacji marketingowej: Strategy, Creative, Media, Digital, Brand Activation i Production. Wszystko po to, by odpowiadać na każdą marketingową potrzebę swoich klientów.

ONE House. All for marketing.

Jesteśmy członkiem Koalicji na rzecz Przyjaznej Rekrutacji.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje