Art Director

BLUECLOUD INTERACTIVE SP. Z O.O.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ważna jeszcze 21 dni
    do: 11 lis 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor
  • praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie koncepcji i projektów kreatywnych w środowisku digital

  • Ścisła współpraca w teamie kreatywnym z copywriterem

  • Współpraca z działem strategii i client service

Nasze wymagania

  • Minimum roczne doświadczenie w agencji interaktywnej

  • Bardzo dobra znajomość programów Adobe Photshop, Adobe Illustrator, InDesign (CC)

  • Znajomość specyfiki i estetyki różnych kanałów społecznościowych: Facebook, Instagram, TikTok, Twitter, Pinterest, Wykop

  • Otwartość na łamanie ogólnie przyjętych zasad estetyki – tworzymy nie tylko ładne obrazki, ale też materiały nawiązujące do treści tworzonych przez zwykłych użytkowników

  • Umiejętność kręcenia filmów na TikToka lub chęci do nauczenia się tego

  • Rozeznanie w specyfice komunikacji do pokolenia Z i millenialsów

  • Znajomość trendów w kulturze popularnej

Mile widziane

  • Znajomość After Effects i Premiere Pro

  • Abstrakcyjne poczucie humoru

To oferujemy

  • Biuro Wilanowie

  • Twórczą i przyjazną atmosferę

  • Dofinansowanie szkoleń i kursów

  • Dofinansowanie zajęć sportowych

  • Dofinansowanie nauki języków

  • Elastyczny czas pracy

  • Spotkania integracyjne

  • Brak dress code’u

  • Hybrydowy system pracy

  • Prywatna opieka medyczna

  • Inicjatywy dobroczynne

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • inicjatywy dobroczynne

W Blucloud Interactive wnikliwie analizujemy tendencje panujące na rynkach w poszczególnych kategoriach. Bardzo dobrze orientujemy się we współczesnych trendach komunikacyjnych, rozumiejąc rolę doświadczania marki, czyli experience marketingu. Dlatego tworzymy wiele innowacyjnych i efektywnych projektów komunikacyjnych.

Przewiń do profilu firmy

Jak się do nas dostać?

Wyślij swoje CV i link do portfolio.

Powodzenia!