Ta oferta pracy jest nieaktualna od 11 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Art Director

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2019-02-11

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Global Shopper Marketing szuka Art Directora!

    Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się agencją marketingu zintegrowanego obsługującą marki jakie…? Globalne!

    Ufają nam między innymi: IKEA, Grupa Żywiec, Hochland, Żabka, Glaxo Smith Kline, Coty, Heineken, Tchibo, Electrolux, Adiuvo, Chanel, Unilever, Stock, Maspex, Sisley.

    Masz poczucie estetyki, pomysły kreatywne i wyczucie marek? Chcesz mieć na wizytówce:

    Art Director?

    Miejsce pracy: Warszawa

    Zatem czytaj dalej!

    Obowiązki:

    • Tworzenie konceptów kreatywnych we współpracy z zespołem
    • Praca nad komunikacją marek od strony kreatywnej i graficznej
    • Realizacja projektów graficznych dla wiodących firm sektora FMCG

    line

    Wymagania:

    • Biegła znajomość Adobe Creative Suite (Photoshop, Illustrator, Indesign) – warunek konieczny
    • Doświadczenie poparte ciekawym portfolio – warunek konieczny (prosimy o zamieszczenie linka do portfolio w zgłoszeniu lub załączenie pdf)
    • Kreatywność, komunikatywność i samodzielność
    • Umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu
    • Dokładność i terminowość w realizacji projektów
    • Język angielski, poziom min. B2
    • Wysoka kultura osobista
    • Mile widziane doświadczenie z zakresu shopper/ trade marketingu
    • Mile widziane doświadczenie w pracy z tekstem i copywriting
    line

    Oferujemy:

    • Pracę nad projektami dla międzynarodowych korporacji
    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Wsparcie merytoryczne oraz niezbędne narzędzia pracy
    • Przyjazną atmosferę pracy w młodym, dynamicznym zespole
    • Odpowiedzialną, pełną wyzwań pracę przy dużych projektach

    Jeżeli chcesz realizować ambitne projekty dla międzynarodowych marek w zespole sympatycznych profesjonalistów – zapraszamy!

    CV wraz z portfolio (warunek konieczny!) ślij za pomocą przycisku APLIKUJ.