Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Art Director

Focus Nation Sp. z o.o.

  • zachodniopomorskie

    zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa o dzieło, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • projektowanie KV, wizualizacji projektowych

  • wsparcie działu graficznego w tworzeniu i adaptacji projektów graficznych

  • projektowanie materiałów BTL

  • przygotowywanie materiałów do druku

  • przygotowywanie prezentacji multimedialnych

Nasze wymagania

  • min. dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku w strukturach agencji reklamowych

  • wysokie umiejętności designerskie i warsztatowe

  • kreatywność projektowa oraz umiejętność pracy zespołowej

  • umiejętność pracy samodzielnej

  • szerokie portfolio dokumentujące doświadczenie w zakresie opisanym obowiązkami stanowiska

  • znajomość programów graficznych z pakietu Adobe (Photoshop, Illustrator, InDesign – dodatkowy atut)

  • znajomość technik przygotowywania materiałów do druku (DTP)

  • doświadczenie w pracy z brandbookiem, znajomość trendów i konwencji graficznych

  • podstawy projektowania/wizualizowania w 3D i tworzenia animacji 2D – dodatkowy atut

  • umiejętności ilustratorskie – dodatkowy atut

  • umiejętność pracy pod presją czasu

To oferujemy

  • elastyczna forma zatrudnienia

  • wynagrodzenie w pełni adekwatne do Twoich umiejętności

  • współpracuj z ludźmi, którzy naprawdę lubią to co robią

  • projektuj dla znanych polskich i zagranicznych marek

  • rozwijaj się i zdobywaj nowe umiejętności

  • pracuj zdalnie lub jeśli wolisz – w siedzibie agencji

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • nauka języka angielskiego

Focus Nation jest polską agencją z 20-letnim doświadczeniem w realizacji średnich i dużych projektów marketingowych w Polsce i zagranicą. Na pokładzie agencji, blisko 50 specjalistów, czuwa nad realizacją celów Klientów, łącząc różne kanały komunikacji i kompetencje w kompleksowej ofercie „all-line, all-in”, łącząc on-line i off-line. Focus Nation realizuje również kampanie performance, dzięki którym Klienci agencji osiągają mierzalne efekty i realne wyniki sprzedażowe. Agencja stawia na partnerskie i długoterminowe relacje, każdego Klienta traktuje indywidualnie, dobierając zespół tak, by najlepiej odpowiedział na powstałą potrzebę. W Focus Nation znajdziesz wsparcie w realizacji swoich celów. Kompleksowo.

Focus Nation razem z Imagine Nation oraz Moonsteps wchodzi w skład IF NATION GROUP.

Więcej informacji: www.focus-nation.pl

Przewiń do profilu firmy