Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1217 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asesor

  • mazowieckie
  • Specjalista
  • 24.03.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Uznana i wyróżniona pięcioma Medalami Europejskimi za jakość usług, firma szkoleniowo–doradcza
    4business&people (http://www.4bp.com.pl/), obsługująca największe marki w zakresie
    przeprowadzania organizacji przez zmiany i rozwoju kompetencji, poszukuje:

    Asesor

    Region: mazowieckie

    Opis stanowiska:

    • Praca na terenie całego kraju,siedziba firmy w Warszawie
    • Ścisła współpraca z klientami biznesowymi w zakresie badania kompetencji zawodowych (m.in. korzystanie z testów do badania kompetencji, narzędzi psychometrycznych oraz sesji Assessmment Center
      i Development Center),
    • Udział w sesjach AC i DC,
    • Przygotowanie raportów wg najwyższych standardów,
    • Udzielanie informacji zwrotnej indywidualnie i grupowo.

    Wymagania:

    • Co najmniej trzyletnie, poparte sukcesami oraz certyfikatami doświadczenie w zakresie badania
      kompetencji zawodowych,
    • Doświadczenie w budowaniu zadań, wywiadów i testów diagnostycznych,
    • Doświadczenie w pisaniu raportów po badaniach kompetencji,
    • Umiejętności coachingowego prowadzenia sesji feedbackowych,
    • Wyostrzony zmysł obserwatorski,
    • Umiejętność pracy zespołowej,
    • Szybkości uczenia się i motywacji do pracy w standardach firmowych,
    • Doświadczenie w pracy na stanowiskach menedżerskich będzie dodatkowym atutem,
    • Działalność gospodarcza lub gotowość do jej założenia.

    Oferujemy:

    • Możliwość ciągłego rozwoju w oparciu o międzynarodowe know-how,
    • Współpracę z wieloma uznanymi firmami, będącymi Klientami 4business&people,
    • Okazję uczestnictwa w szybkim rozwoju firmy w Polsce i za granicą,
    • Pracę w zespole wysokiej rangi fachowców, osób entuzjastycznych, z pasją, nastawionych na realizację celów,
    • Dobrą atmosferę współpracy.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez 4business&people Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie."