Ta oferta pracy jest nieaktualna od 16 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asesor / Trener w branży Automotive

  • pomorskie
  • Specjalista
  • 05.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Nowe Motywacje Sp. z o.o. lider rynku firm szkoleniowych, poszukuje osoby na stanowisko:

    ASESOR / TRENER W BRANŻY AUTOMOTIVE

    Obowiązki:

    • Prowadzenie szkoleń/assessmentów dla kadry obszaru Aftersales,
    • Opracowywanie kompleksowych programów szkoleniowych oraz programów wdrożeniowo-coachingowych dla stacji dealerskich,
    • Przygotowywanie materiałów, prezentacji i opracowań merytorycznych,
    • Pisanie raportów poszkoleniowych i coachingowych,
    • Współtworzenie nowotechnologicznych narzędzi wspierających proces kształcenia i rozwój kompetencji,
    • Aktywne wsparcie działu sprzedaży w ofertowaniu i pracy z klientami.

    Wymagania:

    • Doświadczenie w pracy na stanowisku trenera obszaru
      serwisowego w firmie motoryzacyjnej / szkoleniowej (poparte ilością zrealizowanych dni szkoleniowych) lub doświadczenie zawodowe w zespole Aftersales u autoryzowanego dealera samochodów osobowych na stanowisku dyrektora lub kierownika serwisu,
    • Doskonała wiedza na temat pracy w serwisie, w tym: zarządzanie warsztatem, zarządzanie personelem, zarządzanie i analiza finansowa,
    • Doskonała znajomość procesów zachodzących w stacji dealerskiej,
    • Doświadczenie w zakresie działań marketingowych w stacji dealerskiej,
    • Praktyczna wiedza dotycząca systemów i programów stosowanych w stacji dealerskiej,
    • Wiedza na temat oferty rynkowej samochodów osobowych w Polsce,
    • Silna osobowość i bardzo dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne,
    • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,
    • Gotowość do nawiązania długotrwałej współpracy w zakresie prowadzenia szkoleń i działań okołoszkoleniowych.

    Oferujemy:

    • Możliwość stałego zatrudnienia lub współpracę w systemie projektowym,
    • Współpracę z importerem wiodących marek samochodów na rynku motoryzacyjnemu w Polsce,
    • Atrakcyjne wynagrodzenie,
    • Możliwość rozwoju,
    • Dynamiczną pracę w zespole profesjonalistów.

    Jeśli jesteś osobą, której szukamy i jesteś zainteresowany/a współpracą z nami, pozwól nam się poznać i aplikuj! Prześlij nam swoje CV i kilka zdań komentarza, dlaczego chcesz z nami pracować za pomocą przycisku Aplikuj.

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Nowe Motywacje Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ulicy Korzeniowskiego 39 (Pracodawca, administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

    Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Nowe Motywacje Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.

    W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem: [email protected]

    Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając na