Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

ASP.NET Developer

ex7 Sp. z o.o.

umowa o pracę, umowa zlecenie
8 00015 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
8 00015 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Krakowska 87, Skawina
    Skawina, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2
  • rekrutacja zdalna

Krakowska 87

Skawina

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie i rozwój aplikacji na platformy webowe w technologii ASP.NET / Core

  • Prace koncepcyjne nad architekturą rozwiązania (od bazy danych po frontend)

  • Elastyczność w doborze technologii/frameworków

Podział czasu pracy
80%

Tworzenie/rozwój oprogramowania

15%

Support

5%

Pyszna kawa w biurze :)

Nasze wymagania

  • Znajomość platformy .NET, języka C# z przynajmniej dwuletnim doświadczeniem,

  • Co najmniej rok komercyjnego doświadczenia w roli C# Developera,

  • Znajomość HTML/CSS/JavaScript,

  • Wiedza z zakresu SQL/T-SQL, ADO.NET/EntityFramework,

  • Chęć uczenia się i poznawania nowych technologii,

  • Pasja :)

Mile widziane

  • Znajomość relacyjnych baz danych oraz SQL,

  • Styczność z frameworkami/bibliotekami do rozwiązań webowych.

To oferujemy

  • Elastyczne godziny pracy,

  • Ciągłość i stabilność zatrudnienia,

  • Swobodną atmosferę i brak dress code,

  • Możliwość pracy zdalnej,

  • Wpływ na rozwiązania technologiczne, rozwój produktu,

  • Stały dostęp do najnowszych technologii Microsoft,

  • Możliwość realizacji projektów “for fun” :-)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

Sposób pracy

  • Agile,

  • Code Review,

  • Wzorce projektowe,

  • Narzędzia do trackowania zadań,

  • Zespół 7 osobowy.

EX7 software solutions - oferuje pracę dla .NET Mobile developera przy nowo powstających, innowacyjnych projektach informatycznych.

EX7 Sp. z o.o. jest dynamicznie rozwijającą się firmą, opartą wyłącznie na polskim kapitale, specjalizującą się w rozwiązaniach IT dla logistyki, dystrybucji, e-commerce.

Podstawę firmy tworzy młody dynamiczny zespół, pełen pomysłów i pozytywnej energii.

Preferujemy doświadczenie i pasję nad wykształcenie i "papierki".

Lubimy nowe technologie i wyzwania. Tego samego oczekujemy od kandydata.

Przewiń do profilu firmy