Oferta pracy

Asseco Starter Program Stażowy

Asseco Poland S.A.O firmie

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • praktykant / stażysta

Twój zakres obowiązków

  • Ścieżka programistyczna: uczestnictwo w tworzeniu zaawansowanych systemów z różnorodnych sektorów (m.in. bankowość, telekomunikacja, rynki kapitałowe, instytucje publiczne), tworzenie fragmentu kodu i testowanie jego bezbłędności

  • Ścieżka testerska: tworzenie i weryfikacja scenariuszy testowych, przeprowadzanie testów, wyodrębnianie przypadków testowych na podstawie dokumentacji analitycznej

  • Ścieżka analityczna: udział w identyfikowaniu i modelowaniu procesów biznesowych klienta, opracowywanie interpretacji wymagań specyfikacji przetargowych, zbieranie i weryfikacja wymagań funkcjonalnych

Nasze wymagania

  • Jesteś studentką/em ostatnich lat studiów licencjackich, inżynierskich, magisterskich lub właśnie ukończyłaś/eś szkołę wyższą

  • Studiujesz na kierunku technicznym, informatycznym lub biznesowym

  • Jesteś zainteresowana/y rozwojem w jednej z 3 ścieżek IT: programistyczna, analityczna, testerska

  • Zdobyłaś/eś już pierwsze doświadczenie w obszarze IT i chcesz rozwijać swoje umiejętności

To oferujemy

  • 3 miesięczny płatny staż (lipiec-wrzesień)

  • Elastyczne godziny pracy

  • Wsparcie opiekuna

  • Warsztaty technologiczne

  • Możliwość kontynuacji współpracy – 9 miesięczny Program Absolwencki

Asseco Poland S.A.

Asseco Poland to największa spółka informatyczna notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie i szósta firma IT w Europie. Specjalizujemy się w produkcji i rozwoju oprogramowania dla wszystkich sektorów gospodarki i jesteśmy zaangażowani w największe w Polsce projekty IT.

Przewiń do profilu firmy