Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Assistant Analyst w zespole Research Department

Trigon O firmie

  • Puławska 2 6, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • asystent, młodszy specjalista (Junior)

Trigon

Puławska 2

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • przygotowanie analiz finansowych spółek z rynku publicznego,

  • przygotowanie analiz rynkowych oraz wyceną strategicznych projektów inwestycyjnych,

  • zbieranie i aktualizacja danych rynkowych na potrzeby tworzonych opracowań,

  • przygotowywanie prezentacji i raportów dla Klientów,

  • udział w utrzymywaniu kontaktów z Zarządami Spółek publicznych,

  • przygotowywanie biuletynu porannego oraz cyklicznych opracowań inwestycyjnych takich jak portfele modelowe czy strategia rynkowa

  • przygotowywanie analiz ad-hoc na potrzeby osób koordynujących tworzenie wycen i raportów.

Nasze wymagania

  • znajomość polskiego rynku kapitałowego, w szczególności spółek notowanych na GPW,

  • bardzo dobra znajomość tematyki wycen i modelowania finansowego,

  • znajomość metodyki badania rynków (analiza danych z różnych źródeł, prowadzenie researchu, etc.),

  • doskonała umiejętność analitycznego myślenia i szybkiego wyciągania wniosków,

  • chęć rozwijania się i długofalowego budowania swojej pozycji w obszarze Equity Research,

  • duża samodzielność,

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,

  • biegła znajomość MS Office, w szczególności programu Excel i Power Point.

To oferujemy

Oferujemy wyjątkowo różnorodną, ciekawą i pełną wyzwań pracę w środowisku najwyższej klasy profesjonalistów, a także możliwość długofalowego budowania swojej pozycji na tym rynku

Trigon

Jesteśmy jedną z największych w Polsce i Europie Środkowej niezależnych instytucji działających w obszarze finansów. Realizujemy pełne spektrum projektów w zakresie usług brokerskich oraz bankowości inwestycyjnej – poczynając od transakcji M&A, przez pierwotne i wtórne emisje akcji dla zróżnicowanej gamy podmiotów, animację rynku czy projekty ABB, aż po emisję i obsługę długu bankowego i obligacji.

Wg rankingu Gazety Parkiet nasz zespół Research był w 2020 roku najwyżej ocenianym teamem analityków w Polsce. Od kilku lat niezmiennie zajmujemy miejsca na podium w tym zestawieniu.

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.