Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Assistant

KOMTEC sp. z o.o.O firmie

3 000‐5 000 zł brutto / mies.
Rekrutacja zdalna

  • Białystok, podlaskie

  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Asystent
Assistant

Asystent/-ka Biura (Office Assistant)

Miejsce pracy: Białystok

Zakres obowiązków:

- Ewidencja dokumentów oraz korespondencji;
- Sporządzanie dokumentów sprzedaży;
- Weryfikacja dokumentów i przygotowywanie ich dla księgowości;
- Koordynowanie właściwego obiegu dokumentacji oraz przepływu informacji;
- Współpraca z usługodawcami firmy (firmy kurierskie, dostawcy materiałów biurowych itp.);
- Inne prace biurowe związane z bieżącymi potrzebami firmy.

Oczekiwania wobec Kandydatów:

- Doskonała organizacja pracy własnej;
- Komunikatywność i kultura osobista;
- Swobodne posługiwanie się komputerem (mail, Word, Excel);
- Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku;
- Dobra znajomość języka rosyjskiego (znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem).

Ogłoszenie archiwalne