Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent Managera w Studio eCommerce

TK MAXX

  • Gorzów Wielkopolski

    Gorzów Wielkopolski, lubuskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

Asystent Managera w Studio eCommerce jest odpowiedzialny za kierowanie zespołami w celu maksymalizacji produktywności i jakości w ich obszarach odpowiedzialności. Istotne jest, aby Asystent Managera był w stanie zmotywować i zaangażować grupę współpracowników do spełnienia wymagań indywidualnych i zespołowych. Kluczowym elementem jest rozpoznanie talentów i rozwój potencjału w celu zapewnienia rozwoju Studia. Asystent Managera powinien również działać zgodnie z polityką i procedurami firmy, jednocześnie modelując kompetencje przywódcze i czynniki kulturowe, a także wykazywać się wysokim poziomem znajomości biznesu eCommerce.

• Kierowanie zespołem pracowników pełniących role: fotografów, stylistów i copywriterów.

• Wykonywanie codziennych planów zapewniających kontrolę przepływu pracy zgodnie z wymaganiami biznesowymi.

• Zapewnienie terminowego i kontrolowanego publikowania na stronie internetowej zgodnie z ofertą biznesową.

• Odpowiedzialność za organizację, kontrolę i dostarczanie wyników.

• Zapewnienie integracyjnego środowiska pracy, w którym wszyscy pracownicy czują się doceniani i mile widziani.

• Współpraca z zewnętrznymi operacjami, aby zapewnić efektywne zarządzanie produktami aż do publikacji na stronie internetowej.

• Rozwój i mentoring wszystkich współpracowników w studiu, w tym prowadzenie spotkań indywidualnych i dokonywanie oceny miesięcznej / rocznej pracowników.

• Wykazywanie się wysokim poziomem świadomości BHP. W tym badania wypadków i oceny ryzyka.

• Szczegółowe monitorowanie wszystkich raportów i danych.

• Efektywne zarządzanie zespołem, zapewniając zgodność z polityką i procedurami firmy oraz przepisami prawa pracy. W tym procesy dyscyplinarne, rozpatrywania skarg i zgodność wypłat.

• Wsparcie w rekrutacji pracowników.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na stanowisku kierowniczym w firmach produkcyjnych, centrach procesowych i logistycznych lub związane z pracą w branży charakteryzującej się szybką dynamiką pracy.

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem minimum 30 osób oraz umiejętność budowania i rozwijania zespołów.

  • Znajomość pakietu MS Office – na poziomie zaawansowanym.

  • Znajomość języka angielskiego – na poziomie minimum średniozaawansowanym oraz biegła znajomość języka polskiego.

  • Umiejętność skutecznego definiowania priorytetów – wyznaczania i osiągania wymiernych celów oraz pracy w ramach zasobów budżetowych.

TK MAXX

Odkryj to, co nas wyróżnia w TJX - przekonasz się, że to coś więcej niż praca. Jesteśmy dynamiczną organizacją, razem współpracujemy, uczymy się i rozwijamy.

Kultura pracy TJX oraz pozytywna atmosfera sprzyjająca integracji są fundamentalne dla tego, kim jesteśmy jako organizacja. Oferujemy również szeroką gamę benefitów i atrakcyjne wynagrodzenie.

Przewiń do profilu firmy