Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Assistant Manager

CC PremiumO firmie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • inicjowanie i prowadzenie projektów

  • koordynacja, kontrola wykonania oraz nadzór nad pozostałymi projektami

  • inicjowanie i wdrażanie usprawnień w strukturach Spółek, rozwiązywanie problemów

  • współpraca z innymi sekcjami lub działami

  • wsparcie zarządu

Nasze wymagania

  • doświadczenie operacyjne w prowadzeniu organizacji, działów, projektów, itp. -warunek niezbędny

  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie bardzo dobrym

  • przedsiębiorczość, zaangażowanie i inicjatywa

  • samodzielność w podejmowaniu decyzji

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • doskonałe wynagrodzenie

  • dowolną formę współpracy

  • atrakcyjne dodatki motywacyjne

  • niezbędne narzędzia pracy

  • przestrzeń na Twoje pomysły i inicjatywę