Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Assistant Store Manager

Mango

Mango

aleja Wojska Polskiego 207

Stare Miasto

Częstochowa

Twój zakres obowiązków

  • Twoim zadaniem będzie ścisła współpraca z kierownikiem sklepu, będziesz współuczestniczyć w kierowaniu i zarządzaniu personelem, jak również zajmiesz się administrowaniem i nadzorowaniem pracy sklepu.

  • Szybkie rozpoznanie i odpowiednia reakcja na potrzeby Klienta, mające na celu maksymalizację obrotów handlowych.

  • Skuteczny podział zadań.

  • Zapewnienie możliwości osiągniecia założonych celów handlowych.

  • Zapewnienie priorytetu obsługi Klienta w stosunku do innych zadań.

  • Pełnienie w zespole roli wzoru do naśladowania.

  • Aktywne uczestnictwo w szkoleniu nowych pracowników.

  • Zapewnienie profesjonalnej obsługi Klienta w sklepie.

  • Zapewnienie efektywnej komunikacji z zespołem sprzedawców, gwarantującej ciągły dostęp do aktualnych informacji o produktach i innych kluczowych danych.

Nasze wymagania

  • Szukamy w pełni umotywowanego i otwartego członka zespołu, wykazującego dużą komunikatywność i zdolności kierownicze.

  • Powinna to być osoba aktywna, zaangażowana, zainteresowana w osiągnięciu wyznaczonego celu, szybko dostosowująca się do sytuacji. Wymagany język angielski na poziomie komunikatywnym.

  • Potrafisz przejąć odpowiedzialność i wdrażać posiadaną wiedzę i doświadczenie, równocześnie chcesz się rozwijać zawodowo i prywatnie? Wtedy na pewno jesteś osobą, której poszukujemy.

To oferujemy

  • natychmiastowe zatrudnienie

  • kontynuację szkolenia i możliwość awansu w bardzo dynamicznej firmie

Oferty zawierające curriculum vitae ze zdjęciem oraz z numerem ogłoszenia, prosimy przesyłać za pomocą Aplikuj.

Mango

Jesteśmy renomowaną firmą z branży odzieżowej, reprezentowaną w ponad 105 krajach na całym świecie. Nasi współpracownicy to ludzie dynamiczni, kreatywni i w ciągłym rozwoju. Jeśli Ty również jesteś osobą ambitną i operatywną, posiadasz odpowiednie umiejętności i chcesz się rozwijać - to na pewno jesteś osobą, której poszukujemy!

Dołącz do grupy MANGO a wspólnie postaramy się osiągnąć nasz cel: być obecnym na wszystkich rynkach świata!

Przewiń do profilu firmy