Oferta pracy

Associate Analytics Manager

Loyalty Partner Polska Sp. z o.o. (PAYBACK)

  • Towarowa 28, Wola, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca hybrydowa

Towarowa 28

Wola

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Praca w międzynarodowym zespole doświadczonych profesjonalistów,

  • dostarczanie rozwiązań analitycznych mających wpływ na działanie Programu PAYBACK,

  • bezpośrednie wsparcie kanałów Digital Programu,

  • wykorzystywanie nowoczesnych technologii informatycznych w celu analiz i modelowania na dużych wolumenach danych,

  • kierowanie pracą kilkuosobowego zespołu analitycznego.

Nasze wymagania

  • Masz przynajmniej 4-letnie doświadczenie pracy w roli Analityka/Lidera Zespołu,

  • kierowanie, rozwijanie i dbanie o Zespół jest Twoim powołaniem,

  • budujesz efektywne relacje w pracy,

  • jesteś osobą kreatywną oraz samodzielną w poszukiwaniu rozwiązań,

  • dbasz o jakość i terminowość Twojej pracy,

  • posiadasz umiejętność programowania w Python lub SAS 4GL oraz w SQL ,

  • interesujesz się i chcesz dalej pogłębiać swoją wiedzę oraz umiejętności praktyczne w obszarach Big Data i Artificial Intelligence.

To oferujemy

  • umowę o pracę? Oczywiście. U nas nie musisz martwić się o stabilne zatrudnienie,

  • benefity? Mamy to! Między innymi: firmowy program motywacyjny, karta sportowa, prywatna opieka medyczna,

  • elastyczne godziny pracy? Brzmi super! Pracę rozpoczynamy w godzinach 8-10,

  • dobra lokalizacja? Pewnie, czemu nie. Zapraszamy do naszego nowego biura przy metrze Rondo Daszyńskiego. Aktualnie pracujemy także z domu,

  • przyjazna atmosfera w pracy? Nie inaczej! W PAYBACK najważniejsi są ludzie,

  • dress code? Zdecydowanie mówimy nie. W naszej firmie nie ma sztywno określonych zasad dotyczących ubioru, więc tak, do biura możesz przyjść w trampkach,

  • czegoś brakuje? Otwarta komunikacja to nasz priorytet, więc pytaj śmiało.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • program rekomendacji pracowników