Ta oferta pracy jest nieaktualna od 565 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Associate Corporate / M&A

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 07.02.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    HRK jest jedną z największych i najbardziej doświadczonych polskich organizacji doradczych z obszaru zarządzania kapitałem ludzkim. Dostarczamy naszym klientom rozwiązania potrzebne na każdym etapie cyklu życia pracownika w organizacji – od rekrutacji i employer brandingu, poprzez ocenę i rozwój pracowników, obsługę kadr i płac, aż po outplacement. Istniejemy od 2000 roku i działamy w oparciu o zespoły wyspecjalizowane w obsłudze poszczególnych branż. Posiadamy oddziały w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach, Krakowie, Gdyni i Łodzi.

    Dla naszego Klienta, renomowanej międzynarodowej kancelarii prawnej, poszukujemy Kandydata/Kandydatki na stanowisko:

    miejsce pracy: Warszawa

    Zadania:

    • Uczestnictwo w procesach reorganizacji spółek (połączenia, przekształcenia, podziały, likwidacje)
    • Uczestnictwo w przeprowadzaniu transakcji fuzji i przejęć (negocjacje, due diligence, przygotowanie projektów umów i innych dokumentów)
    • Sporządzanie raportów due diligence, opinii prawnych oraz memorandów
    • Bieżąca obsługa korporacyjna spółek
    • Przygotowywanie i negocjowanie umów
    • Kontakt z klientami w zakresie realizowanych zadań

    Wymagania:

    • Miniumim 4 lata doświadczenia pracy w kancelarii prawnej przy transkacjach M&A i obsłudze korporacyjnej klientów
    • Uprawnienia radcy prawnego lub adwokata
    • Biegła znajomość języka angielskiego w tym terminologii prawniczej
    • Umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu
    • Komunikatywność, zaangażowanie, pozytywne nastawienie na wyzwania zawodowe

    Oferujemy:

    • Pracę przy dużych projektach w prestiżowej, międzynarodowej kancelarii
    • Atrakcyjne warunki współpracy
    • Możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych

    Jeśli jesteś zainteresowana/y powyższą ofertą kliknij Aplikuj. Jest to równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych i wprowadzeniem ich do bazy danych firmy HRK S.A z siedzibą w Warszawie przy Pl. Bankowym 2 w celu przedstawiania ofert zatrudnienia, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z poź. zm.), a także z przyjęciem do wiadomości, że przysługuje Ci prawo wglądu do treści danych oraz ich poprawiania.