Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Maruta Wachta sp.j., zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Associate do wsparcia zespołu Prawa Zamówień Publicznych

MARUTA WACHTA SP.J.

Wspólna 62

Śródmieście

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Sporządzanie pism procesowych kierowanych do KIO i Sądu Okręgowego (odwołania, przystąpienia, skargi)

  • Wsparcie Zamawiających w opracowaniu dokumentacji przetargowej (SWZ)

  • Wsparcie Wykonawców w przygotowaniu i złożeniu oferty, podmiotowych i przedmiotowych środków dowodowych, zastrzeżenia tajemnicy przedsiębiorstwa, wyjaśnień, prowadzenia korespondencji z Zamawiającym,

  • Sporządzanie i opiniowanie umów konsorcjum oraz umów podwykonawczych;

  • Sporządzanie opinii prawnych w zakresie prawa zamówień publicznych oraz prawa cywilnego;

  • Bieżące doradztwo dla Zamawiających i Wykonawców w zakresie zamówień publicznych oraz umów.

Nasze wymagania

  • Odpowiedzialności za powierzone zadania – to jest nasz absolutny must have;

  • 2-5 letnie doświadczenie w obszarze prawa zamówień publicznych;

  • Pewności w podejmowanych decyzjach, umiejętności radzenia sobie ze złożonymi problemami w dynamicznym środowisku, często pod presją czasu;

  • Komunikatywności, otwartości i gotowości do bezpośredniej pracy z klientem;

  • Bardzo dobrej organizacji czasu pracy oraz umiejętności realizacji zadań przy kilku projektach jednocześnie;

  • Chęci poszukiwania rozwiązań i zdobywania nowej wiedzy i umiejętności;

  • Bardzo dobrej znajomości prawniczego języka angielskiego (w mowie i piśmie).

To oferujemy

  • Proponujemy Ci współpracę w modelu B2B i atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do posiadanych kwalifikacji i doświadczenia. Dajemy Ci możliwość pracy w profesjonalnym i przyjaznym środowisku pracy oraz nowoczesnym biurze w centrum Warszawy, także z opcją częściowej pracy zdalnej. No i najważniejsze - mamy owocowe czwartki  :)

    Kim jesteśmy?

    Nasza kancelaria jest liderem w prawie nowych technologii. Wspieramy od strony prawnej największe i najbardziej innowacyjne projekty związane z własnością intelektualną i ochroną danych osobowych. Zadania, jakie od nas otrzymasz, to intelektualne, prawne i biznesowe wyzwania, przy których ciężko się nudzić.

    Zespół Prawa Zamówień Publicznych, którego liderem jest Bartłomiej Wachta, powstał w odpowiedzi na potrzeby naszych klientów, którym pomagamy w osiąganiu celów biznesowych poprzez jak najlepsze wykorzystanie potencjału naszych prawników, nowych pomysłów i nieszablonowych rozwiązań.

    Co można powiedzieć o pracy u nas?

    Jesteśmy zwolennikami działania zespołowego. Wspólnie wypracowujemy nowatorskie rozwiązania, dając każdemu prawnikowi możliwość samodzielnej pracy przy projekcie. Wspieramy młodych prawników w ich rozwoju, poświęcamy im czas – dążymy do tego, by stawali się coraz bardziej samodzielni. Chętnie dzielimy się wiedzą, dzięki czemu każdy projekt, przy którym pracujemy, rozwija kompetencje, doświadczenie i wiedzę całego zespołu.

    Przewiń do profilu firmy