Associate do zespołu Prawa Pracy

Bird & Bird Szepietowski i wspólnicy sp.k.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ważna jeszcze 18 dni
    do: 25 gru 2021
  • kontrakt B2B
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • merytoryczne wsparcie lokalnych oraz międzynarodowych projektów z zakresu prawa pracy

  • przygotowywanie analiz prawnych, raportów, opracowań oraz pism procesowych i opinii

  • przygotowywanie artykułów do prasy branżowej oraz udział w lokalnych i międzynarodowych warsztatach i konferencjach

  • samodzielność i duża ekspozycja na środowisko międzynarodowe

Nasze wymagania

  • posiadanie tytułu adwokata/radcy prawnego albo równorzędnego

  • bardzo dobra znajomość prawa cywilnego, prawa pracy oraz umiejętności wykorzystywania wiedzy w praktyce

  • doświadczenie w projektach z zakresu prawa pracy, doświadczenie w projektach międzynarodowych będzie dodatkowym atutem

  • znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodny udział w projektach międzynarodowych

  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole, w tym delegowania

  • dbałość o szczegóły i sumienność oraz wykazywanie inicjatywy

  • umiejętność organizacyjnych oraz zdolności analitycznych

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie (adekwatne do poziomu doświadczenia)

  • elastyczność organizacji pracy (m.in. praca zdalna lub w modelu hybrydowym)

  • długotrwałą współpracę, możliwość rozwoju zawodowego i biznesowego

  • współpracę przy ciekawych i innowacyjnych projektach o zasięgu globalnym

O nas

Bird & Bird to międzynarodowa praktyka prawnicza z blisko 180-letnim doświadczeniem, która obsługuje klientów w 30 biurach w 21 krajach oraz koordynuje doradztwo w wielu innych. W Polsce jesteśmy liderem w obszarze IT, własności intelektualnej, bankowości i finansów oraz prawa korporacyjnego i M&A. Naszą pozycję na rynku potwierdzają coroczne wyróżnienia w międzynarodowych rankingach: Chambers Global, Chambers Europe, Legal 500, World Trademark Review, Intellectual Asset Management – Patent 1000 oraz rodzimych publikacjach.