Potwierdzam zapoznanie się z dostępną na stronie gessel.pl informacją dotyczącą zasad przetwarzania danych osobowych w związku z prowadzoną rekrutacją. Zgłaszając moją kandydaturę wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Gessel, Koziorowski Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów sp.p. (dawniej: Gessel, Koziorowski sp.k.) w związku z przesłanymi przeze mnie dokumentami aplikacyjnymi na potrzeby udziału w procesie rekrutacji na określonych tam zasadach.” [OPCJONALNIE]: „Wyrażam dodatkową, odrębną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Gessel, Koziorowski Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów sp.p. (dawniej: Gessel, Koziorowski sp.k.) na potrzeby dalszych rekrutacji w przyszłości”
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Associate – German Desk

Gessel, Koziorowski Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów Spółka Partnerska (dawniej: Gessel, Koziorowski sp.k.)

Sienna 39

Śródmieście

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • kompleksowe doradztwo prawne na rzecz klientów Kancelarii w sprawach z zakresu prawa gospodarczego oraz prawa cywilnego w ramach praktyki German Desk

Nasze wymagania

  • biegła znajomość języka niemieckiego oraz języka angielskiego, w tym terminologii prawniczej

  • dobra znajomość prawa gospodarczego i prawa cywilnego

  • minimum 2-letnie doświadczenie w obsłudze prawnej spółek prawa handlowego, zdobyte w kancelarii prawnej

  • rozpoczęta aplikacja radcowska lub adwokacka (I lub II rok) oraz znajomość prawa niemieckiego będzie stanowiła dodatkowy atut

  • umiejętność efektywnej pracy pod presją czasu, terminowość i zaangażowanie w powierzone zadania

To oferujemy

  • atrakcyjne warunki współpracy (pakiet świadczeń pozapłacowych: prywatna opieka medyczna oraz dofinansowanie do karty typu multisport, komfortowe środowisko pracy - w tym doskonałą lokalizację biura)

  • udział w prestiżowych projektach

  • pracę dla czołowych klientów polskich oraz zagranicznych

  • możliwość rozwoju zawodowego pod kierunkiem ekspertów

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • napoje

Jesteśmy jedną z wiodących kancelarii na polskim rynku usług prawniczych.

Mamy blisko 30 lat doświadczenia i znaczące osiągnięcia m.in. w doradztwie w zakresie fuzji i przejęć, rynków kapitałowych, prawa konkurencji, prawa spółek, postępowań sądowych i arbitrażowych, a nasze usługi rekomendowane są przez polskie i zagraniczne wydawnictwa branżowe.

Nasz ponad 100-osobowy zespół tworzą ludzie z pasją i ekspercką wiedzą, zorientowani na relacje i współpracę. Doskonale znający sztukę – precyzji, nowatorskiego myślenia i efektywności!

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje

Aplikacje prosimy składać za pomocą przycisku Aplikuj z adnotacją: ASSOCIATE – German Desk.