Oferta pracy

Associate

Bakertilly

  • Młyńska 12, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • kontrakt B2B
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Bakertilly

Młyńska 12

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie spraw klientów w zakresie prawa korporacyjnego, handlowego lub regulacyjnego.

  • Obsługa prawna międzynarodowych klientów Kancelarii oraz grupy TPA i Baker Tilly TPA.

  • Przygotowywanie projektów umów, opinii prawnych, dokumentów transakcyjnych.

  • Wsparcie innych członków zespołu przy realizacji projektów.

Nasze wymagania

  • Posiadasz min. 3-4 lata doświadczenia w pracy w kancelarii prawnej w zakresie: prawa korporacyjnego i handlowego.

  • Posiadasz uprawniania radcy prawnego lub adwokata

  • Posiadasz doświadczenie w pracy dla klientów międzynarodowych

  • Bardzo dobrze posługujesz się językiem angielskim (min. B2), dodatkowym atutem jest znajomość języka niemieckiego

  • Lubisz pracować zarówno samodzielnie, jak i zespołowo.

Mile widziane

  • Doradztwo transakcyjne M&A, w tym transakcje nieruchomościowe lub prawa regulacyjnego, w tym ochronie danych osobowych oraz compliance

To oferujemy

  • Praca w gronie doświadczonych i renomowanych prawników

  • Elastyczne godziny pracy, w tym możliwość „home office”

  • Praca w prawniczym środowisku interdyscyplinarnym (prawo nieruchomości, prawo pracy, prawo spółek handlowych, prawo własności intelektualnej, spory sądowe i inne)

  • Rynkowe wynagrodzenie i atrakcyjne warunki współpracy

  • Dostęp do Kafeterii My Benefit i platformy Gywalizacyjnej

  • Otwarta i przyjazna atmosfera w pracy, w której dba się o work-life balance oraz wzajemne, serdeczne relacje

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Etapy rekrutacji
1

wyślij aplikację przez stronę www

2

skontaktuje się z Tobą rekruter

3

zaprosimy Cię na rozmowę rekrutacyjną

4

poczekaj na naszą decyzję

Bakertilly

Baker Tilly Woroszylska Legal jest kancelarią skoncentrowaną na obsłudze przedsiębiorców we wszystkich kluczowych obszarach ich działalności, oferującą dostęp do sieci renomowanych partnerów na całym świecie.

Zespół kancelarii tworzą prawnicy z wieloletnim, międzynarodowym doświadczeniem transakcyjnym i doradczym.

Jako członek grupy doradczej TPA i niezależny członek Baker Tilly International, globalnej sieci oferującej kompleksowe usługi doradcze, kancelaria łączy zalety zintegrowanej obsługi „one stop shop” z ekspertyzą tradycyjnej kancelarii prawnej i zasięgiem międzynarodowej grupy doradczej.

Od doradztwa transakcyjnego, po restrukturyzację działalności operacyjnej do reprezentacji w sporze – na wszystkich etapach działalności przedsiębiorcy nasza sieć oferuje Klientowi wymierne korzyści i kompleksowe wsparcie.

Stawiamy na dobre połączenia, bo wierzymy, że razem możemy więcej.

Odkryj swoje możliwości!

Więcej na: www.bakertilly.pl

Przewiń do profilu firmy