Associate/Prawnik w zespole prawa upadłościowego i restrukturyzacyjnego

Olesiński i Wspólnicy Sp. k.O firmie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ważna jeszcze 15 dni
    do: 20 sie 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • obsługa prawna przedsiębiorstw w zakresie prawa upadłościowego i restrukturyzacyjnego, a także sporów związanych z utratą płynności,

  • bieżące doradztwo w zakresie prawa gospodarczego, cywilnego oraz procesowego,

  • sprawne zarządzanie realizowanymi projektami,

  • sporządzanie opinii prawnych oraz pism procesowych,

  • tworzenie dokumentów, w tym umów i regulaminów, w języku polskim oraz dwujęzycznych.

Nasze wymagania

  • jesteś aplikantem radcowskim lub adwokackim,

  • posiadasz min. 2-3 lata praktycznego doświadczenia w pracy w kancelarii lub wewnętrznym dziale prawnym (doświadczenie w zakresie prawa upadłościowego i restrukturyzacyjnego będzie dodatkowym atutem),

  • bardzo dobrze znasz język angielski,

  • potrafisz pracować przy zmieniających się priorytetach i pod presją czasu,

  • masz poczucie odpowiedzialności i pełnego zaangażowania w wykonywanie powierzonych zadań,

  • umiesz pracować w zespole i doskonale organizujesz swoją pracę,

  • masz wysoką motywację do pracy i rozwoju zawodowego

To oferujemy

  • przyjazną atmosferę w nowocześnie zarządzanej firmie, umożliwiającej częściową pracę zdalną i elastyczne godziny pracy,

  • możliwość rozwoju zawodowego wśród wysokiej klasy specjalistów i w pracy dla prestiżowych klientów,

  • udział w ciekawych zadaniach i projektach; możliwość publikacji i prowadzenia szkoleń,

  • dobre warunki zatrudnienia i jasną ścieżkę awansu,

  • pakiet benefitów: prywatną opiekę medyczną, grupowe ubezpieczenie na życie, zajęcia językowe, dofinansowanie do kart Multisport.

  • … i wiele więcej!

Olesiński i Wspólnicy Sp. k.

W O&W wspieramy biznes! Grupa O&W to kilka powiązanych ze sobą spółek, świadczących od ponad 15 lat usługi prawno-podatkowe, analityczne, księgowe, rekrutacyjne oraz administracyjne. Robimy to z pasją i energią, bo lubimy czuć radość doradzania. Załoga O&W liczy ponad 160 osób, pracujemy dla ponad 400 Klientów, mamy biura w 4 miastach w Polsce (Wrocław, Warszawa, Kraków, Gliwice) i wciąż się rozwijamy!

Przewiń do profilu firmy

Dzielimy się wiedzą, działamy razem, nawzajem się motywujemy i inspirujemy, możesz być częścią Załogi O&W. Zapraszamy do aplikowania.