Przesyłając aplikację potwierdza Pan/Pani zapoznanie się z Klauzulą Informacyjną dla Uczestników Rekrutacji dostępną pod adresem https://spcg.pl/wp-content/uploads/2019/06/SPCG-Klauzula-Informacyjna-Rekrutacja-201906.pdf oraz wyraża Pan/Pani zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym przez T. Studnicki, K. Płeszka, Z. Ćwiąkalski, J. Górski Sp.k., z siedzibą w Krakowie, ul. Jabłonowskich 8, 31-114 Kraków (tel.: 12 427-24-24).
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
Kancelaria prawna SPCG

Associate (prawo IP / IT)

Kancelaria prawna SPCGO firmie

  • Złota 59, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ważna jeszcze 22 dni
    do: 06 maj 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Złota 59

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • sporządzanie analiz i opinii dotyczących prawa własności intelektualnej, prawa nowych technologii, kwestii regulacyjnych i ochrony danych osobowych dla klientów z sektorów IT, finansowego, gamingowego i nowych technologii oraz bieżące doradztwo w tym zakresie

  • negocjowanie i przygotowywanie umów licencyjnych oraz umów dotyczących m.in. wdrażania i utrzymywania dostępu do rozwiązań i usług informatycznych, produkcji i wydawania gier wideo

  • udział w procesach due diligence w zakresie dotyczącym kwestii IP/IT oraz danych osobowych

  • prowadzenie szkoleń i warsztatów z zakresu IP/IT/ochrona danych osobowych oraz przygotowywanie publikacji z tej tematyki

  • reprezentowanie klientów przed sądami ds. ochrony własności intelektualnej oraz przed Urzędem Patentowym i EUIPO

Nasze wymagania

  • posiadanie uprawnień zawodowych adwokata lub radcy prawnego

  • co najmniej 2 lata doświadczenia w zakresie doradztwa prawnego w sferze IP/IT

  • biegła znajomość na poziomie C1 języka angielskiego w mowie i w piśmie

  • zaangażowanie i umiejętność budowania relacji z klientami

Mile widziane

  • wdrażanie systemów informatycznych oraz audytów licencyjnych w instytucjach finansowych (banki, domy maklerskie, fundusze inwestycyjne itd.) lub w przemyśle

  • praca na rzecz przedsiębiorstw z sektora gamingowego

  • praca na rzecz dostawców nowoczesnych rozwiązań informatycznych, w szczególności wykorzystujących technologię chmury obliczeniowej, uczenia maszynowego, sztucznej inteligencji i podobne

  • prowadzenie szkoleń i warsztatów z zakresu IP/IT

To oferujemy

Oferujemy odpowiedzialną i odpowiednio płatną pracę związaną ze wsparciem zespołu doradzającego naszym klientom w zakresie prawa własności intelektualnej, prawa nowoczesnych technologii, ochrony danych osobowych i kwestii regulacyjnych w sektorze finansowym.

Równocześnie, dajemy szansę rozwoju marki osobistej każdego pracownika za pośrednictwem kanałów komunikacyjnych kancelarii (www, blog, media społecznościowe) i pogłębiania zainteresowań prawniczych w innych obszarach prawa.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

Kancelaria prawna SPCG (Studnicki, Płeszka, Ćwiąkalski, Górski) jest jedną z największych w Polsce, niezależną firmą prawniczą z ponad 30-letnim doświadczeniem we wszystkich istotnych dziedzinach prawa. Na rzecz naszych klientów świadczymy usługi doradztwa prawnego między innymi w zakresie prawa własności intelektualnej, prawa nowoczesnych technologii oraz ochrony danych osobowych. Doradzamy dostawcom rozwiązań informatycznych, podmiotom z sektora finansowego oraz branży gamingowej.

Przewiń do profilu firmy

Dodatkowe informacje

Jeśli nasza propozycja jest dla Ciebie interesująca, prześlij nam swoje resume. Przed wysłaniem aplikacji prosimy zainteresowane osoby o zapoznanie się z informacjami dla uczestników rekrutacji, dostępnymi na naszej stronie internetowej. Rozmowy z wybranymi kandydatami będą przeprowadzone w zależności od aktualnej sytuacji epidemiologicznej, w tym w trybie on-line.